"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На який саме термін хочуть продовжити обмеження імпорту української агропродукції - не уточнюється
У Єврокомісії запропонували продовжити тимчасову заборону на імпорт окремих видів української агропродукції на вимогу Польщі та Угорщини. Відповідну заяву вніс Міхаель Гегер - очільник офісу єврокомісара з питань торгівлі Валдіса Домбровскіса. Термін теперішньої заборони спливає у п'ятницю, 15 вересня.
Про це повідомляє польське видання RMF24. Зазначається, що продовження заборони на імпорт ґрунтується начебто на аналізі ринкової ситуації.
В документі згадують низькі ціни, неможливість зберігати зерно у сусідніх з Україною країнах і зростання експорту з України до інших країн ЄС. Невідомо, чи обмеження щодо імпорту української агропродукції продовжать до кінця 2023 року, чи йтиметься про коротший термін.
Рішення залежить від президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. Однак видання наголошує, що обмеження все ж продовжать.
Європейський Союз у травні 2023 року дозволив п'ятьом сусіднім з Україною країнам заборонити внутрішній продаж української пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшника. Йдеться про Польщу, Румунією, Болгарію, Словаччину та Угорщину. Проте одночасно дозволявся транзит таких вантажів на експорт до інших країн.
Ця заборона мала б закінчитися 15 вересня. Але 5 держав виступили за продовження заборони на імпорт українського зерна у ці країни до кінця року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.