Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Розслідування комітету розпочалося ще у жовтні 2016 року
В Україні заправки мережі «Авіас» оштрафували на 4,7 млрд гривень. Вони встановили антиконкурентні ціни на нафтопродукти.
Відповідне рішення комітет прийняв на засіданні, - передає Інформатор .
Штрафи накладені на ТОВ «ВТФ«Авіас», ТОВ«Торговий дім «Авіас», ТОВ «Пром Гарант Плюс», ТОВ «Альянс Еволюшн», ПАТ «Укртатнафта» і 169 операторів АЗС (в зокрема ПАТ «Укрнафта»).
В Україні діє система безготівкових розрахунків скретч-картами і паливними картками «Авіас», у якій беруть участь близько 1 625 АЗС. Вони працюють під різними брендами в усіх регіонах, а їх кількість становить майже 25% заправних станцій країни.
Комітет визначив, що проект «Авіас» порушує конкуренцію між операторами АЗС на ринку, а їх ціни на світлі нафтопродукти встановлювалися у антиконкурентних умовах. На це вказують такі обставини:
Оператори АЗС «Укрнафти», закуповували у «Укртатнафти» світлі нафтопродукти за цінами вищими, ніж аналогічне імпортне паливо.
Нагадаємо, у Житомирській області міськрада вирішила заборонити роботу популярним супермаркетам та ринкам,дозволили залишити тільки «своїх». Крім того, бензин в Україні продовжує дорожчати .