"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
З 1 вересня у школах України діятимуть три формати навчання
В українських школах у новому навчальному році, який стартує 1 вересня, діятимуть три формати навчання. Для кожного регіону буде запроваджено свій формат, залежно від безпекової ситуації в ньому.
Про це в п'ятницю, 11 серпня, під час засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, зараз близько мільйона дітей перебувають за межами країни, і мета держави — зберегти їхній зв'язок із батьківщиною та сприяти їхньому майбутньому поверненню додому.
"Запроваджуємо нову форму навчання в обраних дистанційних школах у кожній області. Учні вивчатимуть український компонент шкільної програми. Це 6-8 годин на тиждень", — заявив глава уряду.
Решту предметів, за його словами, діти опанують у школах країн, де вони перебувають.
"З боку обласних військових адміністрацій має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. В залежності від рівня загроз будуть ухвалювати формат навчання — очний, онлайн чи змішаний", - зазначив він.
Шмигаль підкреслив, що там, де є загроза життю чи здоров’ю дітей, очного навчання не буде.
"Місцева влада найкраще розуміє ситуацію в себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання будуть ухвалювати саме на місцях", — додав прем'єр.
Раніше повідомлялося, що в МОН готують впровадження в школах окремого курсу статевого виховання. Для цього будуть залучені відповідні педагоги, які розроблятимуть спеціальну програму. Зазначається, що курс базуватиметься на досвіді країн Європейського Союзу. Слід підкреслити, що до цього понад 25 тисяч українців підтримали цю ідею за допомогою петиції. Статеве виховання, впевнені експерти, допоможе дітям краще підготуватися до дорослого життя та уникати ситуацій з насильством.
Нагадаємо, раніше в Києві дозволили під час повітряної тривоги запускати в шкільні укриття всіх громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.