Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Молоко "Простоквашино" 1% станом на 9 січня коштує 40,16 грн за 900 мл
В Україні змінились ціни на молочну продукцію. Зараз молоко коштує майже на 2 гривні більше від середньомісячної вартості у грудні 2022 року. А ось кефір подешевшав майже на 1 гривню.
Про це свідчать дані "Мінфіну". В окремих мережах супермаркетів кефір "Селянський" 2,5% коштує (за 950 мл):
Молоко "Простоквашино" 1% в середньому подорожчало майже на 2 гривні. У грудні 2022 року його ціна складала 38,32 гривні. Зараз встановили таку вартість (за 900 мл):
Також на 2,23 гривні зросло й молоко "Яготинське" 2,6%. Його ціна з 36,74 грн виросла до 38,97 грн (за 900 мл):
Вершкове масло "Яготинське" 73% здорожчало з 67,16 грн/200 гр до 67,70 грн:
Кисломолочний сир "Простоквашино" 9% знизився у ціні майже на 2 грн. Раніше його ціна була 65,17 грн/300 гр. Зараз у супермаркетах ціни такі:
Зазначимо, світові ціни на молочні продукти у грудні зросли після 5 місяців падіння, пише Agrotimes. У грудні ціни на сир зросли головним чином через активний попит, а також деякі обмеження експортної пропозиції та великі обсяги продажів на внутрішніх ринках і в секторі послуг, особливо у країнах Західної Європи. Світові ціни на вершкове масло, навпаки, падають шостий місяць поспіль під впливом млявого імпортного попиту, що зберігається, і достатніх внутрішніх запасів для покриття короткочасних потреб.
В Україні очікується подорожчання продуктів. Головною причиною є перехід багатьох сільгоспвиробників на генератори, що впливає на собівартість виробленої продукції. Втім, подорожчання буде несуттєвим. Як розповіли у Мінагрополітики, воно становитиме 3-5%.
Нагадаємо, в Україні зміняться ціни на гречку. Крім того, в Україні піднімуться ціни на овочі.
Також Інформатор писав, що у Нацбанку пояснили прискорення інфляції в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.