“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вдалий варіант — користуватись купонами та промокодами
Збалансований раціон має на увазі, що кожен прийом їжі повинен містити повільні вуглеводи, білки, клітковину, вітаміни, корисні жири і мікроелементи. Якісні продукти можна вибрати в різній ціновій категорії.
Експерти codes.com.ua/ua/ стверджують, що в останні пів року українці активно використовують при покупці продуктів знижкові купони і промокодом. Це відмінне рішення, що дозволяє придбати якісні товари за зниженою вартістю. Головне, щоб харчові продукти містили всі корисні компоненти.
Найбільша кількість вуглеводів містять цільнозернові каші. Продукти даної категорії оптимальні і за змістом нутрієнтів і за вартістю. Звичайні каші краще в раціоні, ніж гранола або пластівці.
Яскравими представниками повільних вуглеводів є хліб, лаваш і дієтичні хлібці. В якості альтернативи дорогої гречки можна вибрати більш доступні за вартістю булгур або пшеничну крупу.
Суп або кашу рекомендується доповнити свіжими або сушеними прованськими травами, кропом або петрушкою. Неодмінно треба додати в раціон свіжі овочі і фрукти. Тільки з урахуванням їх сезонності.
В осінньо-зимовий сезон краще готувати страви з буряка, картоплі, моркви і гарбуза. Ці овочі ідеально зберігають свою користь у вареному або запеченому вигляді. Влітку в раціон додають огірки, помідори, редис і свіжу зелень.
Щоб заощадити необхідно купувати виключно сезонні овочі. Наприклад, кабачки і помідори в другій половині можна придбати практично за безцінь.
Цей компонент міститься в горіхах, олії, насінні соняшнику і авокадо. Рекомендується віддавати перевагу оливковій олії. На жаль, це досить дорогий продукт, який можуть собі дозволити далеко не всі українці. Бюджетним варіантом є насіння льону або соняшнику.
Крім того, жири містяться в продуктах, які є джерелом білка. Щодня треба вживати м'ясо, яйця, молочну продукцію і рибу. Доступні і економічні варіанти: знежирена свинина або курка, хек, минтай або короп. Сміливо можна виключити з повсякденного раціону дорогі ковбасу, копченості та консерви. У цих продуктах міститься мінімальна кількість мінімальне число нутрієнтів.
Ідеальним джерелом білка є яйця. Звичайно, останнім часом цей продукт не можна віднести до бюджетних товарів, але виключати його з раціону все ж не варто. Обмежень по добовому споживанню яєць не передбачено.
У перелік продуктів, що містять білок у великій кількості входять йогурти, кефір і молоко. Крім того, кисломолочна продукція має виражену користь для функціонування травної системи.
Велика кількість білка міститься в морепродуктах, але їх регулярна покупка зробить правильне харчування нераціонально дорогим. Відмінною альтернативою стане покупка бобових культур. Горох, квасоля і сочевиця набагато бюджетніше за вартістю, зате дуже корисні, смачні і прості в приготуванні.
Рекламний матеріал