В Україні запустили чат-бот, де можна поскаржитися на зачинені під час тривоги укриття

Читать на русском

7 січня запрацював бот в телеграмі, в якому українці можуть залишити всі дані про зачинені укриття

Читать на русском
Укриття
В Україні майже за два роки великої війни нікуди не ділася проблема із закритими бомбосховищами

7 січня запрацював бот в телеграмі, в якому українці можуть залишити всі дані про зачинені укриття

Відтепер українці можуть скаржитися на зачинені укриття в чат-боті в телеграмі. Його запустили у неділю, 7 січня. Скарги одразу будуть перенаправляти прямо до відповідальних за бомбосховища в кожному з населених пунктів.

Про це повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко. За його словами, під час останніх масованих обстрілів в мережі почали зʼявлятися скарги з різних міст України про недопуск до укриття та зачинені двері.

"Ми з командою управління Мінстратегпрому оперативно опрацьовували всі скарги і одразу вирішили дещо оптимізувати та спростити цей процес", - пише Ткаченко.

Для цього з 7 січня запрацював простий бот в телеграмі, в якому українці можуть залишити всі дані про зачинені укриття. Тому, тим, хто зіштовхнувся з подібною ситуацією, відтепер не потрібно шукати кого з чиновників тегнути в коментарях в соцмережах.

"Все просто - ви заповнюєте бот і протягом 1 хвилини мені в телеграм приходить сповіщення, яке ми одразу беремо в роботу і відпрацьовуємо. Що важливо: всі скарги буду дивитись особисто. Також, одразу це все буде перенаправлятись прямо до відповідальних на місцях", - заявив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

За словами Ткаченка, йому важливо, щоб відповідальні особи знали що саме відбувається з укриттями на тих територіях, за які вони відповідальні. Сам чат-бот в телеграмі можна знайти за цим посиланням.

Яка ситуація з укриттями в Україні

Наприкінці грудня 2023 року в ефірі телемарафону заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко заявив, що ситуація з укриттями в Україні загалом покращується. За його словами, з 20 тисяч укриттів на початку повномасштабного вторгнення рф їхня кількість збільшилася до 60,5 тисяч - це дозволяє забезпечити захистом близько 50% населення.

Водночас в Україні можуть зʼявитися спеціальні укриття для тварин. Така ініціатива з'явилася на тлі скандалу з недопуском дітей з собакою до укриття в Києві 14 грудня 2023 року під час потужних вибухів.

Наразі в Україні діє указ Міністерства внутрішніх справ від 2018 року, який забороняє допуск до укриття разом із домашніми улюбленцями. В Мінстратегпромі заявили, що влада перегляне цей указ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.