Головна
Бізнес
Авто
11:39, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

В Україні за місяць, з 3 жовтня по 1 листопада, зросла ціна на скраплений газ. В середньому на 2 гривні — до 28,09 гривні за літр. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95". Як пише Enkorr, за підсумком місяця ціна в консолідованій мережі "Привату" виросла на 2,55-2,76 грн/л, до 27,92-27,98 грн/л. Мережа "Авантаж 7" на своїх АЗС виставила на стелу 26,25 грн/л (+1,8 грн/л до 3 жовтня). На станціях KLO і Socar продукт здорожчав на 2,50 грн/л, до 28,54 і 28,98 грн/л. На станціях ОККО і WOG автогаз здорожчав на 2,08 грн/л і 2,25 грн/л, до 28,99 і 29,11 грн/л. Крім того, на 1,3-2,9 грн/л здорожчав автогаз і в мережах "БРСМ-Нафта", Shell, Chipo, "Нефтек", BVS, "Олас" та інших. За даними "А-95", за місяць середня вартість гуртових партій СВГ на умовах самовивозу виросла приблизно на 2 130 грн/т, до 46 680 грн/т. Зміна роздрібних цін на АЗС з 3 жовтня по 1 листопада Що буде з цінами на пальне в Україні та чому його радять закупити завчасно Через наближення зими українців очікує зростання цін на пальне. Справа не в акцизі, який запровадили нещодавно. Є низка факторів, таких як зростання щільності через похолодання. Адже паливно-мастильні матеріали купуються в тоннах, а продаються в літрах. І ось цих самих літрів у тоні поменшає. Тож водіям потрібно бути готовими до морозів. На думку директора консалтингової групи А-95 Сергія Куюна, в Україні не буде різких коливань цін на пальне в листопаді. Українці можуть безкоштовно отримати пальне — деталі тут. Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта та що буде з цінами на пальне в Україні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні за місяць подорожчав автогаз: як змінились ціни на АЗС

Читать на русском

Середня ціна зросла на 2 гривні

Читать на русском
В Україні за місяць подорожчав автогаз: як змінились ціни на АЗС
Середня ціна на газ в Україні становить 28,41 грн за літр

Середня ціна зросла на 2 гривні

В Україні за місяць, з 3 жовтня по 1 листопада, зросла ціна на скраплений газ. В середньому на 2 гривні — до 28,09 гривні за літр. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95".

Як пише Enkorr, за підсумком місяця ціна в консолідованій мережі "Привату" виросла на 2,55-2,76 грн/л, до 27,92-27,98 грн/л. Мережа "Авантаж 7" на своїх АЗС виставила на стелу 26,25 грн/л (+1,8 грн/л до 3 жовтня).

На станціях KLO і Socar продукт здорожчав на 2,50 грн/л, до 28,54 і 28,98 грн/л. На станціях ОККО і WOG автогаз здорожчав на 2,08 грн/л і 2,25 грн/л, до 28,99 і 29,11 грн/л.

Крім того, на 1,3-2,9 грн/л здорожчав автогаз і в мережах "БРСМ-Нафта", Shell, Chipo, "Нефтек", BVS, "Олас" та інших. За даними "А-95", за місяць середня вартість гуртових партій СВГ на умовах самовивозу виросла приблизно на 2 130 грн/т, до 46 680 грн/т.

Зміна роздрібних цін на АЗС з 3 жовтня по 1 листопада

Що буде з цінами на пальне в Україні та чому його радять закупити завчасно

Через наближення зими українців очікує зростання цін на пальне. Справа не в акцизі, який запровадили нещодавно. Є низка факторів, таких як зростання щільності через похолодання. Адже паливно-мастильні матеріали купуються в тоннах, а продаються в літрах. І ось цих самих літрів у тоні поменшає. Тож водіям потрібно бути готовими до морозів. На думку директора консалтингової групи А-95 Сергія Куюна, в Україні не буде різких коливань цін на пальне в листопаді. Українці можуть безкоштовно отримати пальне — деталі тут.

Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.

Також Інформатор писав, чому дешевшає нафта та що буде з цінами на пальне в Україні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.