Головна
Бізнес
Авто
12:28, 14 Червня
Информатор UA

Интро

Українське посвідчення водія адаптувалидо документів ЄС. Тому якщо ви хочете мати європейський документ, обмінюйте своє старе посвідчення у сервісних центрах МВС. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України. Перелік документів, які потрібні для обміну посвідчення: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Зараз замість піктограм (наприклад, окуляри) на посвідченні водія розміщені коди, що теж використовуються в європейському зразку. Також у посвідченнях водія є відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач у вигляді коду Нагадаємо, в Україні змінили механізм отримання водійських прав. Крім того,в Україніводіям заборонили використовувати відеореєстратори. Такожписав, якоформити авто з іноземною реєстрацієюпід час воєнного стану. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Що потрібно для обміну

Читать на русском
Українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Що потрібно для обміну

Зараз замість піктограм (наприклад, окуляри) на посвідченні водія розміщені коди, що теж використовуються в європейському водійському

Українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Тому якщо ви хочете мати європейський документ, обмінюйте своє старе посвідчення у сервісних центрах МВС. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України

Перелік документів, які потрібні для обміну посвідчення:

  • паспорт громадянина України,
  • ідентифікаційний код,
  • посвідчення водія.

Зараз замість піктограм (наприклад, окуляри) на посвідченні водія розміщені коди, що теж використовуються в європейському зразку. Також у посвідченнях водія є відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач у вигляді коду «78»

Нагадаємо, в Україні змінили механізм отримання водійських прав. Крім того, в Україні водіям заборонили використовувати відеореєстратори

Також Інформатор писав, як оформити авто з іноземною реєстрацією під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.