Українці можуть безкоштовно отримати пальне через платформу "єДопомога"

Читать на русском

Стандартна допомога складає 200, 500 або 1 000 гривень

Читать на русском
Українці можуть безкоштовно отримати пальне через платформу "єДопомога"

Стандартна допомога складає 200, 500 або 1 000 гривень

Українці можуть безкоштовно отримати пальне через платформу "єДопомога". Для цього необхідно залишити відповідну заявку.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство соцiальної політики України.

На платформі "єДопомога" благодійники з будь-якої країни світу можуть обрати заявку на допомогу в розділі "Пальне" та сплатити "Передплату" – на суму 200, 500 або 1 000 гривень. Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю пального у мережі АЗК WOG.

"Під час війни багато українців потребують підтримки для того, щоб купити продукти, ліки, а також заправити автівку і мати можливість евакуюватись, дістатись до лікарні. Тепер благодійники з усього світу будуть підтримувати онлайн українські родини не тільки продуктами та ліками, а і паливом", - розповів про нові можливості платформи заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко. 

Передплата на пальне є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Якщо передплату не використати протягом цього часу, платформа "єДопомога" інформує благодійника, що вона протермінована і згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому заявнику, що потребує допомоги.

"Прив’язки до певного виду пального у передплаті "єДопомога" немає. Заявник зможе заправити свій транспортний засіб потрібним видом пального на суму, що відповідає його номіналу. Для цього достатньо пред’явити передплату оператору на касі, й він активує її", - йдеться у повідомленні. 

Як отримати допомогу

  • Зареєструйтесь на платформі.
  • Залиште заявку на допомогу.
  • Коли благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі або SMS-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки пального на касі потрібно надати цифри коду з SMS або ж показати передплату "єДопомога" зі штрих-кодом для сканування.

Як стати благодійником

  • Перейдіть за посиланням на платформу.
  • Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1 000 гривень.
  • Оплатіть обрану вами суму. Після оплати заявник отримає SMS-повідомлення та зможе скористатися передплатою на пальне протягом 30 календарних днів.

Після використання заявником допомоги, благодійники, що пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про покупку, в якому буде зазначено вид, вартість та кількість літрів придбаного пального.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.