Головний трек EP «Треба йти» про внутрішній розрив, про момент, коли ти кохаєш так, що земля йде з-під ніг, але розумієш: у цього кохання є інші обставини, інші зобов’язання, інша реальність. Це історія про вибір між бажанням і відповідальністю, між “я хочу” і “я повинен”.
Щонайменше одну дозу COVID-вакцини отримали 7 млн українців
З початку вакцинації в Україні зробили 12 617 980 щеплень, дві дози отримали 5 617 457 осіб. За минулу добу, 29 вересня, вакцину отримали 126 003 людини.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, - передає Інформатор.
Так, 29 вересня першу дозу вакцини отримали 73 816 людей, другу - 52 187 осіб.
Також протягом доби працювали:
Нагадаємо, в Україні створять власну вакцину проти грипу.
Крім того, більше половини українців не збираються вакцинуватися від коронавірусу.
Також Інформатор писав, як іноземцям та особам без громадянства отримати вакцину від COVID-19 в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .