“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У країні запустили перше з часів проголошення незалежності серійне виробництво засобів ближнього бою
В Україні вперше розпочали власне виробництво боєприпасів для гранатометів. Постріли ВОГ-17В використовуються в автоматичних станкових гранатометах АГС-17.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр. Укроборонпрому .
"Незважаючи на пандемію, нам вдалося розробити цілком український боєприпас, який вперше за історію незалежної України пройшов повний цикл державних випробувань", - йдеться у повідомленні.
Виготовлятимуть боєприпаси для підствольних та автоматичних гранатометів на Шосткинському заводі «Імпульс», який входить до складу держконцерну. Це дозволить забезпечити критичну потребу української армії у боєприпасах. Наразі зазначені потреби забезпечують за рахунок імпортних закупівель.
Характеристика боєприпасу
Зазначимо, Україна стала однією з 12 країн світу здатних самостійно виробляти боєприпаси для ведення ближнього бою.
Нагадаємо, Україна одержала другу партію допомоги від США. Крім того, Україна та Великобританія спільно вироблятимуть військові кораблі .
Також Інформатор писав, що в Україні створять завод із виробництва боєприпасів для стрілецької зброї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі форматор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .