“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пропонується зробити цю процедуру швидшою, автоматизованою та диджиталізованою. Крім того, розглядають можливість створення так званих "військових ЦНАПів".
В Україні повним ходом йде мобілізація, відтак у Кабміні задумались над тим, щоб зробили процедуру проходження військово-лікарської комісії швидшою, простішою та без зловживань. Планується, що військові перестануть ходити за довідками, й отримають належний рівень сервісу.
Нова ініціатива має на меті передовсім боротьбу із бюрократією, хабарництвом та застарілими механізмами, а у майбутньому планується поява військових ЦНАПів.
За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, процеси стануть більш диджиталізованими та автоматизованими.
"Наша мета - автоматизація та диджиталізація всіх процесів. Військові мають отримати належний та швидкий сервіс із відповідним рівнем обслуговування та поваги", - повідомив Шмигаль.
Глава Кабміну також анонсував появу цифрової довідки про обставини поранення з військової частини. Планується, що згодом її можна буде отримати у центрах комплектування, де планується поява "військових ЦНАПів.
"Окремо приділили увагу отриманню довідки про обставини поранення з військової частини. Дав завдання напрацювати зміни, які зроблять цю послугу в цифровому форматі. Також доручив опрацювати можливість створення на базі кожного центру комплектування так званого "військового ЦНАПу", - йдеться у повідомленні.
Шмигаль наголосив, що процес проходження військовими комісій має стати орієнтований на людей.
"Це стосується не тільки військово-лікарської, а й медико-соціальної експертної комісії", - додав він.
У 2023 році будуть мобілізовані ті громадяни України, що відповідають критеріям військовозобов'язаності, включно з тими, хто досяг 60 років. Військовий досвід у пріоритеті при призові, але чоловіків без такого досвіду можуть призвати для забезпечення потреб у певних професіях. Це може бути важливо при комплектації підрозділів, які мають особливі потреби в спеціалістах. Перед початком служби військовозобов'язані проходять навчання. Також, їм заборонено покидати країну, окрім випадків, передбачених законом.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, хто не буде служити у рядах ЗСУ за станом здоров'я.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.