В Україні спростили правила прийому та вступу для іноземних студентів

Читать на русском

Тепер вони можуть складати вступні іспити та навчатися дистанційно

Читать на русском
В Україні спростили правила прийому та вступу для іноземних студентів

Тепер вони можуть складати вступні іспити та навчатися дистанційно

До повномасштабної війни в Україні навчалося близько 80 тисяч студентів-іноземців, переважно на медичних спеціальностях. Після російського вторгнення вони майже всі виїхали.

Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко, передає Інформатор.

Втім студенти прагнуть продовжити навчання в Україні. За інформацією закладів вищої освіти, розташованих у західних областях (Львівська, Закарпатська області) багато студентів-іноземців повертаються.

"Наскільки мені відомо, за інформацією ЗВО, які розташовані в так званих тилових областях, багато з них уже повернулися, бо вони хочуть продовжувати навчання саме в Україні", - сказав Вітренко.

Він додав, що МОН спростило правила прийому та вступу для іноземних студентів.

"Тепер вони можуть складати (вступні іспити) і вступати в ЗВО дистанційно, дистанційно навчатися. Єдине, що ми маємо проблему з медичними спеціальностями, адже розуміємо, що медицини неможливо навчитися онлайн. Тому з ініціативи наших закладів освіти, закладів освіти підпорядкування МОЗ проводимо певні дії, щоб повернути студентів до навчання в безпечних закладах освіти, які розташовані на території України, де більш-менш безпечно", - зазначив Вітренко.

За його словами, з початку війни видали лише 222 запрошення іноземцям на навчання в Україні. Наразі МОН за допомогою міжнародних партнерів проводить промоційну кампанію щодо навчання в Україні.

Нагадаємо, для українських абітурієнтів спростили вступ на медичні спеціальності. Крім того, в Україні вступний тест для абітурієнтів відбуватиметься у три сесії.

Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.