Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Тепер вони можуть складати вступні іспити та навчатися дистанційно
До повномасштабної війни в Україні навчалося близько 80 тисяч студентів-іноземців, переважно на медичних спеціальностях. Після російського вторгнення вони майже всі виїхали.
Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко, передає Інформатор.
Втім студенти прагнуть продовжити навчання в Україні. За інформацією закладів вищої освіти, розташованих у західних областях (Львівська, Закарпатська області) багато студентів-іноземців повертаються.
"Наскільки мені відомо, за інформацією ЗВО, які розташовані в так званих тилових областях, багато з них уже повернулися, бо вони хочуть продовжувати навчання саме в Україні", - сказав Вітренко.
Він додав, що МОН спростило правила прийому та вступу для іноземних студентів.
"Тепер вони можуть складати (вступні іспити) і вступати в ЗВО дистанційно, дистанційно навчатися. Єдине, що ми маємо проблему з медичними спеціальностями, адже розуміємо, що медицини неможливо навчитися онлайн. Тому з ініціативи наших закладів освіти, закладів освіти підпорядкування МОЗ проводимо певні дії, щоб повернути студентів до навчання в безпечних закладах освіти, які розташовані на території України, де більш-менш безпечно", - зазначив Вітренко.
За його словами, з початку війни видали лише 222 запрошення іноземцям на навчання в Україні. Наразі МОН за допомогою міжнародних партнерів проводить промоційну кампанію щодо навчання в Україні.
Нагадаємо, для українських абітурієнтів спростили вступ на медичні спеціальності. Крім того, в Україні вступний тест для абітурієнтів відбуватиметься у три сесії.
Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.