Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Застосунок уже працює, він доступний до звантаження у Google Play та App Store
В Україні запустили мобільний додаток для жінок, що потерпають від домашнього насильства. Його розробили непомітним для кривдника: тривожна кнопка, яку у момент небезпеки можна швидко натиснути і викликати поліцію, виглядає у смартфоні як нейтральна іконка на екрані смартфону.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.
З початку повномасштабного вторгнення поліція зареєструвала понад 58 тисяч повідомлень про домашнє насильство. За результатами опитування, проведеного Фондом Народонаселення ООН серед цільових груп - 56% опитаних відчувають, що кількість випадків такого насильства останнім часом зросла.
"Будь-яке насильство, а домашнє насамперед - недопустимі у цивілізованій країні. Тож запуск застосунку, коли постраждала від насильства жінка може непомітно та оперативно викликати поліцію, системна робота поліцейських з правозахисними організаціями та фокус на громадській безпеці - допоможе багатьом українським родинам", - зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.
Корисна інформація та контакти інших служб допомоги доступні тільки у прихованому інтерфейсі. Якщо жінка натисне кнопку виклику — поліція визначить її перебування через геолокацію, говорити вголос, телефонуючи 102, не потрібно. Назву додатку не повідомляють навмисне, щоб про нього не знали потенційні абьюзери. А от ті, хто потерпає від насилля, можуть отримати інформацію та скачати програму, подзвонивши на гарячу лінію 116 123 або написавши в особисті повідомлення на сторінку "Розірви коло".
Нагадаємо, ООН створить команду для розслідування сексуальних злочинів окупантів в Україні. Крім того, в Україні до процесу допиту дітей, які постраждали від насильства залучать психологів.
Також Інформатор писав, як отримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Depositphotos