Головна
Україна
07:39, 14 Липня
Информатор UA

Интро

Організація Об'єднаних Націй (ООН) створить команду експертів для допомоги Україні в розслідуванні сексуального насилля окупантів під час війни. Про це повідомилагенеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, передає Інформатор. Вона розповіла, що обговорила це в Гаазі під час зустрічі зі спеціальною представницею генерального секретаря ООН з питань сексуального насильства в умовах конфліктів Прамілою Паттен. За її словами, Паттен повідомила, що готова організувати групу постійних експертів для роботи в Україні вже найближчим часом. Ці експерти допомагатимуть прокурорам та слідчим і співпрацюватимуть з українцями. "Російські війська в Україні використовують зґвалтування як зброю війни. Ми документуємо та розслідуємо такі воєнні злочиниу Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях", - заявила Венедіктова. Зазначається, що більшість постраждалих поки не звертаються до правоохоронців через страх та стрес. "Тільки створення безпечних умов для тих, хто вижив, зможе змінити цю ситуацію", - додала Венедіктова. Офіс генпрокурора у співпраці із командою Паттен розробляє стратегію щодо всебічного захисту жертв сексуального насильства в контексті збройного конфлікту. Вона спрямована на забезпечення їх реабілітації, запобігання повторній віктимізації та створення ефективного механізму реагування на кожен випадок. Нагадаємо,ООН зафіксувала 124 випадки сексуальних злочинів окупантів в Україні. Крім того,в Українідо процесу допиту дітей, які постраждали від насильствазалучать психологів. Такожписав, якотримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

ООН створить команду для розслідування сексуальних злочинів окупантів в Україні

Читать на русском
ООН створить команду для розслідування сексуальних злочинів окупантів в Україні

Експерти ООН допомагатимуть прокурорам та слідчим і співпрацюватимуть з українцями

Організація Об'єднаних Націй (ООН) створить команду експертів для допомоги Україні в розслідуванні сексуального насилля окупантів під час війни.

Про це повідомила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, передає Інформатор

Вона розповіла, що обговорила це в Гаазі під час зустрічі зі спеціальною представницею генерального секретаря ООН з питань сексуального насильства в умовах конфліктів Прамілою Паттен. За її словами, Паттен повідомила, що готова організувати групу постійних експертів для роботи в Україні вже найближчим часом. Ці експерти допомагатимуть прокурорам та слідчим і співпрацюватимуть з українцями.

"Російські війська в Україні використовують зґвалтування як зброю війни. Ми документуємо та розслідуємо такі воєнні злочини у Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях", - заявила Венедіктова. 

Зазначається, що більшість постраждалих поки не звертаються до правоохоронців через страх та стрес.

"Тільки створення безпечних умов для тих, хто вижив, зможе змінити цю ситуацію", - додала Венедіктова.

Офіс генпрокурора у співпраці із командою Паттен розробляє стратегію щодо всебічного захисту жертв сексуального насильства в контексті збройного конфлікту. Вона спрямована на забезпечення їх реабілітації, запобігання повторній віктимізації та створення ефективного механізму реагування на кожен випадок.

Нагадаємо, ООН зафіксувала 124 випадки сексуальних злочинів окупантів в Україні. Крім того, в Україні до процесу допиту дітей, які постраждали від насильства залучать психологів.

Також Інформатор писав, як отримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.