Як отримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни

Читать на русском

Головне - вчасно звернутися по допомогу

Читать на русском
Як отримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни

Головне - вчасно звернутися по допомогу

Повномасштабна війна росії проти України збільшила ризики, пов’язані із порушенням прав жінок та дівчат. Для допомоги постраждалим запустили платформу SafeWomenHUB.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Українську фундацію громадського здоров'я за технічної підтримки ООН. 

На базі платформи надаватимуть невідкладну психологічну, гуманітарну та соціально-правову допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни. Крім того, платформа спрямована на підвищення поінформованості жінок для запобігання сексуальному насильству, сексуальній експлуатації та торгівлі людьми.

Хто може отримати допомогу:

  • ті у кого виникла кризова життєва ситуація і посилилась через війну в Україні;
  • хто тимчасово змінив місце проживання в Україні або емігрували за кордон;
  • хто перебуває на територіях тимчасової російської окупації;
  • хто постраждав від сексуального та інших видів насильства на звільнених від російських військ територіях.

Психологічну допомогу офлайн можна отримати у Києві, Київській області, Львові та на Закарпатті. Кейс-менеджер та соціальні працівниці проєкту також консультують щодо отримання статусу переселенця та біженця, гуманітарної допомоги й пошуку житла. Жінки з визволених від російських військ територій Київської, Миколаївської та Харківської областей отримують психотерапевтичний супровід від фахівців. Також постраждалі отримують гуманітарну допомогу від проєкту та волонтерських центрів.

За допомогою можна звернутися за телефонами - 067-843-96-14, 095-323-47-89, 063-799-47-60, 097-204 35 33. Або написати на електронну пошту - safewomenhub@gmail.com. У Telegram-каналі є корисні поради, які можуть вам допомогти. 

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, в окупованих областях не вистачає ліків, росія блокує доставку.

Також Інформатор писав, як отримати виплати сім'ям військовополонених українців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.