"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Інфекція викликає сильну діарею та зневоднення, що може призвести до летального результату, якщо не вжити термінових заходів
З 1 червня в Україні починається посилений епідемічний нагляд за холерою. У важких або складних випадках гострих кишкових інфекцій будуть додатково проводитися лабораторні дослідження, зокрема на холеру, щоб запобігти поширенню захворювання в літній сезон", - йдеться в повідомленні. У МОЗ попереджають, що без належного лікування холера може призвести до зневоднення та смерті.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. У відомстві попереджають, що без належного лікування холера може призвести до зневоднення та смерті. Безперервний епідеміологічний нагляд за холерою триває впродовж року, але з 1 червня до 1 жовтня починається посилений нагляд.
"На рівні кожної області Центри контролю та профілактики хвороб реалізують комплексні та оперативні плани реагування та діагностики підозр, працюють оперативні протиепідемічні та дезінфекційні бригади. Така система дозволяє своєчасно виявити випадки підозри на холеру та забезпечити системний контроль за епідситуацією на рівні країни, а в разі загрози — «активувати» систему реагування та локалізувати спалах", — зазначив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.
Окрім обстеження хворих з підозрою на холеру, фахівці ЦКПХ проводять дослідження зразків довкілля: моніторинг проб води, стічних вод, прісної та морської води.
Холера - це небезпечна інфекція, яка вражає кишківник через заражену їжу або воду. Вона викликає сильну діарею та зневоднення, що може призвести до летального результату, якщо не вжити термінових заходів. Бактерії, що спричинюють холеру, зазвичай поширюються через фекалії заражених людей, тому важливо дотримуватися правил гігієни, щоб запобігти її поширенню.
Нагадаємо, у світі стрімко зростає кількість захворювань, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Щодня реєструється понад 1 мільйон випадків сифілісу, гонореї, хламідіозу і трихомоніазу. Найгостріше проблема стоїть у регіонах Америки та Африки, де зафіксовано найзначніше зростання захворюваності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.