В Україні подорожчав автогаз: що з цінами на АЗС

Читать на русском

Середня ціна зросла на 25 копійок

Читать на русском
В Україні подорожчав автогаз: що з цінами на АЗС

Середня ціна зросла на 25 копійок

В Україні за вихідні, з 21 по 24 жовтня, зросла ціна на скраплений газ. В середньому на 25 копійок — до 28,09 гривні за літр. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95".

Як пише Enkorr, на станціях "Рур груп" і SOCAR автогаз здорожчав на 1,5 грн/л і 0,63 грн/л, до 29,00 і 28,23 грн/л. У мережі "Укрнафти" вартість продукту виросла на 56 копійок — до 27,89 гривні за літр.

На станціях "Авіас" та інших мережах групи "Приват" — на  53 копійки, до 27,96 гривні за літр. Крім того, на 0,4-0,2 грн/л здорожчав автогаз і в мережах Shell, U.GO, AMIC, "Автотранс", "БРСМ-Нафта" й "Фактор".

Зміна роздрібних цін на АЗС із 21 по 24 жовтня, грн/л

Що цьому передувало

Після ударів окупантів по паливній інфраструктурі Україна стала критично залежною від імпорту нафтопродуктів. Відомо, що країна нарощує обсяги імпорту палива. Саме тому зараз немає ажіотажу на пальне, на АЗС відсутні черги, а ціни не демонструють тенденції до стрімкого зростання. За прогнозами споживання у вересні-грудні щомісяця нашій країні потрібно 500-550 тисяч тонн пального. 95% імпортованого бензину та 72% дизельного палива ми отримуємо з країн ЄС. Лідерами постачання є Румунія, Литва, Словаччина, Греція, Болгарія та Польща. Українці можуть безкоштовно отримати пальне — деталі тут.

Нагадаємо, в Україні вирішили повернути акцизи на пальне. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.

Також Інформатор писав, чи варто боятися нової паливної кризи

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.