“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У Львівській області вже реалізований скринінговий центр
Міністерство охорони здоров'я планує створювати в Україні міжрайонні скринінгові центри для діагностики раку молочної залози і раку шийки матки у жінок. У Львівській області вже реалізований скринінговий центр.
Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передає Інформатор .
Пілотний проект, який передбачає створення мережі скринінгових центрів і формування реєстру жіночого населення для поліпшення ситуації з діагностикою раку молочної залози і раку шийки матки, вже реалізований у Львівській області. Таку модель міністерство має намір поширити на всю територію України.
"Пілотний проект" Онкопревенціі і сучасні протипухлинні технології в лікуванні раку молочної залози і раку шийки матки "МОЗ спільно з Львівською ОДА за підтримки Світового банку реалізовані у 2017-2019 роках у Львівській області. Кредит Світового банку на реалізацію проекту становив $ 10 млн. Завдяки програмі вдалося створити модель діагностики раку молочної залози та шийки матки у жіночого населення України, і в наступні роки ця модель буде поширена на всю країну", - заявила Микичак.
У Львівській області створили сім таких центрів і два експертних центри в обласному онкоцентрі і діагностичному обласному центрі.
"В Україні досить обмежений доступ до інструментальної діагностики (мамографії). При потребі у 650 мамографів в Україні не більше 250, з яких лише деякі зроблені в останні роки. При цьому в Україні потужна мережа онкомедзакладів. На лікування жінок з онкологією грудної залози у 2020 році закупили препарати на суму 360 млн грн, що не покриває всієї потреби", - зазначила заступник міністра.
Нагадаємо, у Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги 80-річній пацієнтці провели рідкісну операцію по заміні клапана серця.Операцію зробили без будь-яких розрізів, але на це були причини.