Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Існуюча система була значно складнішою та вимагала більше процедур
В Україні з'явиться спеціальний "Залізний полігон". Це спільний проєкт Міністерства стратегічних галузей промисловості та Збройних сил України. Його мета – підтримка українських виробників зброї та скорочення часу виробництва та випробувань.
Як сказав заступник головнокомандувача ЗСУ Андрій Лебеденко "Суспільному", полігон дозволить виробникам отримувати якнайскорішу фахову оцінку виробу. Це буде майданчик для випробувань та оцінки усіх характеристик, окрім того, там можна буде оформити документи на прийомку розробки.
Існуюча система була значно складнішою та вимагала більше процедур. Доступ до полігонів для випробовування зброї був для вітчизняних виробників закритим. Нова система дозволить скоротити випробування нової зброї для ЗСУ.
Запуск полігону планується за трьома головними напрямками:
"Будь-який виробник на будь-якій стадії виробництва його зразка має можливість звернутись до ЗСУ та отримати час та дату коли він зможе прибути зі своїм зразком", – запевнив Лебеденко.
Українська армія скоро зробить значний стрибок у своїх можливостях завдяки новітнім безпілотним літальним апаратам (БПЛА) з далекобійністю, що сягає понад 3000 кілометрів. Ці дрони здатні не лише глибоко заходити в тил ворога, а й вражати цілі на території Росії, зокрема на Уралі та в Заполяр'ї.
В Україні креативні інженери та військові змогли створити бомби та гільзи для протипіхотних бомб, надруковані на 3D-прінтері. Усе це робиться, аби збільшити ефективність дій українських захисників в бою, а також уразити якнайкраще живу силу ворога та його техніку. Друк бомб допомагає відшукати альтернативні способи постачання достатньої кількості зброї на фронт. Журнал The Economist повідомляв, що за останні з початку травня по серпень 2023 було виготовлено понад 30 тисяч таких снарядів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.