“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Існуюча система була значно складнішою та вимагала більше процедур
В Україні з'явиться спеціальний "Залізний полігон". Це спільний проєкт Міністерства стратегічних галузей промисловості та Збройних сил України. Його мета – підтримка українських виробників зброї та скорочення часу виробництва та випробувань.
Як сказав заступник головнокомандувача ЗСУ Андрій Лебеденко "Суспільному", полігон дозволить виробникам отримувати якнайскорішу фахову оцінку виробу. Це буде майданчик для випробувань та оцінки усіх характеристик, окрім того, там можна буде оформити документи на прийомку розробки.
Існуюча система була значно складнішою та вимагала більше процедур. Доступ до полігонів для випробовування зброї був для вітчизняних виробників закритим. Нова система дозволить скоротити випробування нової зброї для ЗСУ.
Запуск полігону планується за трьома головними напрямками:
"Будь-який виробник на будь-якій стадії виробництва його зразка має можливість звернутись до ЗСУ та отримати час та дату коли він зможе прибути зі своїм зразком", – запевнив Лебеденко.
Українська армія скоро зробить значний стрибок у своїх можливостях завдяки новітнім безпілотним літальним апаратам (БПЛА) з далекобійністю, що сягає понад 3000 кілометрів. Ці дрони здатні не лише глибоко заходити в тил ворога, а й вражати цілі на території Росії, зокрема на Уралі та в Заполяр'ї.
В Україні креативні інженери та військові змогли створити бомби та гільзи для протипіхотних бомб, надруковані на 3D-прінтері. Усе це робиться, аби збільшити ефективність дій українських захисників в бою, а також уразити якнайкраще живу силу ворога та його техніку. Друк бомб допомагає відшукати альтернативні способи постачання достатньої кількості зброї на фронт. Журнал The Economist повідомляв, що за останні з початку травня по серпень 2023 було виготовлено понад 30 тисяч таких снарядів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.