"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Виграти війну Україні повинні допомогти західні партнери
Міністерство оборони Естонії розробило новий план військової стратегії, який має допомогти Україні виграти війну з РФ. Він розрахований на три роки та стосується всіх країн учасниць групи "Рамштайн". Не дивлячись на масштабність документа, значних затрат для країн-партнерів він не несе.
Про це йдеться у виданні ERR. Зазначається, що вказаний документ є своєрідним закликом до західних країн. Він демонструє те, що за умови консолідації зусиль у перемогу України потрібен буде доволі незначний внесок. Головне – не боятись допомагати.
У документі вказано, що ВВП усіх країн учасниць групи "Рамштайн" становить 47 трильйонів євро. З них на допомогу Україні поки що спрямовано лише 0,2%. При цьому ВВП РФ оцінюється в 2 трильйони євро. Але країна-агресор вже перейшла на військову економіку та наростила виробництво оборонного комплексу.
"Обсяг економіки Заходу більший за економіку росії в десятки разів. Тут різниця величезна. Проблема в тому, що росія вже перейшла на шлях військової економіки, тобто у них вже половина економіки працює безпосередньо на це, а на Заході це не так, ще не прокинулися, так би мовити", - заявив голова комісії Рійгікогу з державної оборони Калев Стойческу.
За словами Директору Міжнародного центру оборони та безпеки Індрека Канніка, західним країнам потрібно терміново суттєво наростити виробництво зброї. Хоча це треба було зробити ще на початку війни і тоді перебоїв у її поставках не було б. Проте цілковита нерішучість політиків, в першу чергу мова йде про посадовців з США, зіграла свою роль.
"Якби Вашингтон робив чіткіші кроки, то і європейські країни діяли б рішучіше", – наголосив Каннік.
З перших днів повномаштабної війни, розв'язаної РФ, Естонія стала на сторону України. Вона не тільки постачає зброю та техніку, а й надає гуманітарну та інші допомогу. Також країна надала притулок мирним українцям, які виїхали з України через російську агресію.
Нещодавно, а саме 9 січня, уряд Естонії зазначив, що протягом наступних чотирьох років продовжить надавати Україні військову допомогу. Її розмір складатиме 0,25% ВВП держави. Очільниця естонського уряду Кая Каллас сказала, що з 2022 року її країна надала Україні військову допомогу на суму майже 500 млн євро. Також вона закликала інші країни наслідувати їх приклад.
Ще під час візиту президента України Володимира Зеленського до Естонії його колега Алан Карісом оголосив, що його країна виділить допомогу у розмірі 1,2 мільярда євро до 2027 року. Такод президент Естонії заявив, що у війні рф проти України не можна уникнути ударів територією країни-агресора, і не повинно бути обмежень на зброю, яку передають Україні партнери.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.