У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Винищувачі F-16 дуже допомогли б Україні на шляху до перемоги
Україна почала готувати аеродромну інфраструктуру для винищувачів F-16. Ці літаки – багатофункціональні – пілоти змогли б виконувати як бойові завдання, так і посилити захист українського неба. Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
"Передача літаків від союзників дуже допомогла б Україні на шляху до перемоги і деокупації наших земель. Скільки часу це займе - тут можна говорити досить умовно, тому що є терміни надзвичайно великі, а в умовах війни такі терміни для навчання пілотів та інженерно-авіаційного складу не підходять в умовах війни", – каже Ігнат.
За його словами, пілоти розповідають, що можуть опанувати літаки й за кілька тижнів. Але Ігнат зауважив, що літати та здійснювати посадку – це одне, а от воювати на цих винищувачах – інше.
Також в Україні необхідно підготувати аеродромну інфраструктуру, щоб пілоти могли безпечно сідати на злітно-посадкову смугу. Або такі роботи вже тривають.
"Потрібно готувати аеродромну інфраструктуру для того, щоб пілоти могли сідати безпечно на злітно-посадкові смуги. У цьому питанні вже робота ведеться в різних регіонах України. Підключено, зокрема, і Міністерство оборони, і Міністерство інфраструктури та інші профільні відомства для того, щоб допомогти нам зробити аеродромну мережу", – заявив речник.
ЩО ВІДОМО ПРО АМЕРИКАНСЬКИЙ ВИНИЩУВАЧ F-16
Цей літак був розроблений компанією General Dynamics в США і вперше взятий на озброєння в 1978 році. Станом на червень 2014 року він став наймасовішим винищувачем 4-го покоління – F-16 випущено понад 4,5 тисячі. На сьогодні він стоїть на озброєнні 24-х держав світу.
Винищувач озброєний 20-міліметровою шестиствольною гарматою М61-А-1. Але авіаційні гармати вже давно не є основним озброєнням для винищувачів. Перевага F-16 в тому, що він здатен нести майже весь перелік ракет, а також касетних та звичайних бомб. Він уніфікований для використання всіх підвісних видів озброєнь виробництва країн НАТО. Максимальна маса бойового навантаження на дев'яти вузлах підвіски становить 9276 кг. Ще однією перевагою цього винищувача вважається його відносно невисока вартість. Один F-16 останньої модифікації коштує близько 34 мільйонів доларів.
Як і багато інших західних видів зброї, F-16 навряд чи стане чарівною кулею для України, пише CNN.
"Я б не казав, що F-16 самі по собі здатні змінити правила гри, – говорить в інтерв’ю виданню Тім Свейс, директор з досліджень Гаазького центру стратегічних досліджень. – Однак у поєднанні з танками і системи великого радіусу дії, такими, як HIMARS, вони можуть допомогти Україні переломити ситуацію".
Нагадаємо, ми писали, чи є в України шанс отримати винищувач F-16 та що для цього потрібно.
Раніше Інформатор повідомляв про те, що Швейцарія скасовує заборону на постачання озброєнь Україні. Також писали про те, що США та Ізраїль планують зірвати постачання іранської зброї до росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.