"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Про наше подружжя ходить чимало пліток і сам факт уваги до наших персон з боку жовтої преси не може не тішити. Тому спростовувати дописи неофіційних ЗМІ ми не збиралися - «гори гори ясно!» Проте ця пісня - це трохи крапок над «і».
У березні цього року дефіцит знизився на майже п'ять млрд гривень
У березні дефіцит державного бюджету зменшився насамперед завдяки прискоренню зростання доходів до 22,4% - до 4,8 млрд гривень. Цьому сприяло, зокрема, збільшення номінальної заробітної плати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ.
Серед інших причин зниження дефіциту бюджету країни:
Про це йдеться у квітневому Монетарному і макроекономічному огляді, оприлюдненому на сайті Нацбанку.
Витрати на охорону здоров'я і надалі зростали високими темпами. Також збільшені видатки на оборону та економічну діяльність, зокрема, витрати на дорожнє господарство.
Раніше Інформатор повідомляв, що НБУ у квітні рефінансував 23 українських банки на чотири мільярди гривень.
Також повідомлялося, за даними регулятора, в Україні зріс попит на кредити .