Головна
Україна
Події
10:40, 25 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні шахраї за гроші пропонують "звільнити" з полону військових. Родичами почали надходити підозрілі дзвінки та повідомлення. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації. Родичам військовослужбовців Збройних сил України стали надходити дзвінки та повідомлення. Особливо це стосується тих військових, які потрапили в полон або вважаються зниклими безвісти. Користуючись емоційним станом рідних та близьких, шахраї дзвонять із прихованих номерів та пропонують за гроші "надати інформацію" про військових та "сприяти звільненню з полону". Також вони намагаються дізнатися про особисті дані наших захисників. Представники ЗСУ чи інших органів військового управління чи державних установ НЕ ЗБИРАЮТЬ КОШТІВ та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу. "Питаннями про звільнення військовополонених займаються органи державної влади. Жодного збору грошей із членів сімей та близьких немає", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, окупанти вимагають від матері українського полоненого 5 тисяч євро та погрожують убити її сина. Крім того, шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців. Також Інформатор  писав, що українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні шахраї за гроші пропонують "звільнити" з полону військових: як працює схема

Читать на русском

Будьте уважні, щоб не стати жертвами шахраїв

Читать на русском
В Україні шахраї за гроші пропонують "звільнити" з полону військових: як працює схема

Будьте уважні, щоб не стати жертвами шахраїв

В Україні шахраї за гроші пропонують "звільнити" з полону військових. Родичами почали надходити підозрілі дзвінки та повідомлення.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.

Родичам військовослужбовців Збройних сил України стали надходити дзвінки та повідомлення. Особливо це стосується тих військових, які потрапили в полон або вважаються зниклими безвісти. Користуючись емоційним станом рідних та близьких, шахраї дзвонять із прихованих номерів та пропонують за гроші "надати інформацію" про військових та "сприяти звільненню з полону". Також вони намагаються дізнатися про особисті дані наших захисників.

Представники ЗСУ чи інших органів військового управління чи державних установ НЕ ЗБИРАЮТЬ КОШТІВ та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу.

"Питаннями про звільнення військовополонених займаються органи державної влади. Жодного збору грошей із членів сімей та близьких немає", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, окупанти вимагають від матері українського полоненого 5 тисяч євро та погрожують убити її сина. Крім того, шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців.

Також Інформатор  писав, що українців просять не брати слухавку із невідомих номерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.