“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зараз поліцейські встановлюють постраждалих
Шахраї видурили в українців мільйони гривень під виглядом виплат від ЄС та Є-допомоги. Використовуючи фішингові ресурси вони отримували дані банківських карток та надалі привласнювали гроші з їхніх рахунків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "ПриватБанк".
Фішингові сайти маскували під ресурси з надання соціальних виплат, зокрема Є-підтримки, сайти допомоги від ЄС, державних програм президента України та ресурси із продажу військової амуніції. Відомості про банківські картки, які вводили громадяни нібито для отримання матеріальної допомоги, автоматично ставали відомі шахраям.
Оперативники провели 42 обшуки на території 15 областей України. За результатами вилучили більше 100 телефонів, 53 ноутбуки, банківські картки, "чорнові" записи та близько 1,5 мільйона гривень готівкою. Також заблоковано криптогаманець із близько 40 тисячами доларів. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3, 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 255 Кримінального кодексу України. Дев'ятьом учасникам шахрайської організації оголосили підозру. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Тривають слідчі дії.
Важливо! Через фішингові сайти шахраї викрадають гроші, паролі, секретні карткові реквізити та персональні дані. Користуйтесь лише офіційними сайтами та каналами отримання інформації, перевіряйте правильність назви сайтів, на які переходите та вводите свої персональні дані.
Нагадаємо, в Україні шахраї за гроші пропонують "звільнити" з полону військових. Крім того, "ПриватБанк" попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.
Також Інформатор писав, як захистити свій номер мобільного телефону від шахраїв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.