“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Запропонований проєкт закону представили ще у грудні 2022 року. Він має побороти відмивання коштів у криптовалюті через офшорні рахунки.
Новий закон зобов’яже компанії ретельніше перевіряти своїх клієнтів. Гравці криптовалютного ринку повинні будуть повідомляти про будь-яку діяльність, яка схожа на відмивання грошей або ухилення від сплати податків.
Про це пише сайт Noworries.news.
«Група сенаторів на чолі з Елізабет Уоррен прагне запровадити найсуворіші криптообмеження у США. Чиновники бажають впровадити обов’язкове звітування про деякі криптовалютні транзакції на суму понад $ 10 000», - йдеться у матеріалі на сайті.
Сенаторка від штату Массачусетс вже давно вважається противницею криптовалют, і це начебто остання спроба політика «розірвати зв’язок між злочинністю та цифровими активами».
«Уоррен разом із сенаторами Роджером Маршаллом, Джо Манчіном та Ліндсі Гремом повторно представила проект Закону про боротьбу з відмиванням коштів у криптовалюті. У разі ухвалення законопроекту, гравці індустрії, які здійснюють транзакції на суму понад $ 10 000 через офшорні рахунки, будуть зобов’язані подавати Звіт про іноземні банківські та фінансові рахунки (FBAR) до Служби внутрішніх доходів США (IRS)», - наголошують у статті.
За умовами законопроєкту, гравці криптоіндустрії, включно з провайдерами гаманців і валідаторів, надалі будуть вважатися фінансовими установами.
«Крім нових вимог до звітності щодо транзакцій, гравці ринку повинні будуть повідомляти про будь-яку діяльність, яка схожа на відмивання грошей або ухилення від сплати податків», - йдеться у повідомленні.
Запропонований проєкт закону представили ще у грудні 2022 року. Схожі нормативні акти про боротьбу з відмиванням грошей, що стосуються класичних грошей, вже діють у США на законодавчому рівні.
Відомо, що новий закон розширить обов’язки компаній, що працюють з цифровими активами, та вимагатиме перевірки ідентифікаційних даних і записів для гаманців самообслуговування, а також посилить процеси комплаєнсу (відповідність законам, правилам і стандартам – ред.).
Раніше Інформатор писав, що Україна увійшла до ТОП-10 країн Європи, де найбільше цікавляться криптовалютами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.