Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суспільство з радістю б сприйняло такий крок держави
Секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олексій Данілов прокоментував можливість повернення Україні ядерного статусу. Наразі про це не йдеться. Адже це складний та тривалий процес.
Про це Данілов розповів в ефірі "24 каналу". Він відреагував на заяву колишнього президента США Біла Клінтона про те, що він шкодує про ядерне роззброєння України.
"Дякую Клінтону, що вони нарешті визнали свою помилку. Замість того, щоб зробити трикутник Казахстан – росія – Україна, вони вирішили, що лише росія може бути монополістом на цьому просторі. В такій парадигмі вони рухались до 24 лютого 2022 року. Лише після цього дня вони зрозуміли, що ми окрема держава, яка має право рухатись своїм шляхом, на жаль, великою ціною", – зазначив Данілов.
За його словами, зараз мови про повернення ядерного статусу немає. Це складний процес, який потребує значних зусиль.
"Ми демократична країна. Це складно зробити, хоч і суспільство з радістю б сприйняло таку можливість", - наголосив Данілов.
4 квітня Клінтон зізнався, що шкодує через свою роль у ядерному роззброєнні України в 1994 році. Він заявив, що росія не почала повномасштабне вторгнення, якби наша країна мала б ядерну зброю.
"Я відчуваю особисту причетність, тому що я змусив їх (Україну, - ред.) погодитися відмитися від ядерної зброї. І ніхто з них не вірить, що росія пішла б на це (вторгнення, - ред.), якби Україна все ще мала свою зброю", - сказав Клінтон.
Колишній президент США вважає, що те, що зробив путін, було неправильним. За його словами, Європа та Сполучені Штати повинні продовжувати підтримувати Україну.
Нагадаємо, ядерну зброю в Білорусі планують розташувати на кордоні з Польщею. Крім того, у Буданова назвали ціль ядерного шантажу путіна.
Також Інформатор писав, що КНДР заявила про успішні випробування підводного дрона, що переносить ядерний заряд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.