У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Експрезидент США наголосив, що підтримка України з боку Заходу має залишатися непохитною
Колишній президент США Білл Клінтон зізнався, що шкодує через свою роль у ядерному роззброєнні України в 1994 році. Він припустив, що росія не напала б на територію України, якби наша країна мала б ядерну зброю. За його словами, нинішній очільник росії порушив домовленості.
Про це Клінтон розповів в інтерв’ю ірландському телеканалу RTÉ. Він наголосив, що Україну потрібно продовжувати підтримувати в боротьбі з російським агресором.
"Я відчуваю особисту причетність, тому що я змусив їх (Україну, - ред.) погодитися відмитися від ядерної зброї. І ніхто з них не вірить, що росія пішла б на це (вторгнення, - ред.), якби Україна все ще мала свою зброю", - сказав Клінтон.
Клінтон наголосив, що знав — російський диктатор володимир путін не підтримує угоду свого попередника Бориса Єльцина про те, щоб ніколи не втручатися в територіальні кордони України. Оскільки Україна більше не мала засобів ядерного стримування, очільник Кремля порушив домовленості й спочатку захопив Крим.
"Вони (українці, - ред.) боялися віддати її (ядерну зброю, - ред.), бо думали, що це єдине, що захищало їх від експансіоністської росії. путін, коли побачив нагоду, порушив угоду і спочатку захопив Крим. І я через це почуваюсь жахливо, тому що Україна є дуже важливою країною", – підкреслив Клінтон.
Колишній президент США вважає, що те, що зробив путін, було неправильним. За його словами, Європа та Сполучені Штати повинні продовжувати підтримувати Україну.
Наприкінці грудня 2022 року міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що росія може завдати ядерного удару по Україні, якщо її загрожуватиме поразка на полі бою. У разі продовження звичайних бомбардувань українських міст за продовження військового опору виступають 95 % громадян. По це свідчать результати опитування. У разі використання росією тактичної ядерної зброї на полі бою або проти українського міста ця цифра лише трохи знизиться і становитиме 89 %, а у разі підриву бомби над Чорним морем — складе 91 %.
Нагадаємо, ядерну зброю в Білорусі планують розташувати на кордоні з Польщею. Крім того, у Буданова назвали ціль ядерного шантажу путіна.
Також Інформатор писав, що КНДР заявила про успішні випробування підводного дрона, що переносить ядерний заряд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.