Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Офісі президента сподівається на позитивні підсумки зустрічі
У Саудівській Аравії 5 серпня розпочалися мирні переговори щодо України. Вони проходять у Джидді. Це друге за величиною місто королівства та його економічний центр.
Про це повідомляє видання Al Arabiya. Саміт триватиме впродовж двох днів. Він є частиною широкої дипломатичної роботи України та держав-партнерів. Ця ініціатива спрямована на те, щоб заручитися підтримкою не лише західних союзників, але й країн так званого "глобального Півдня", які наразі переважно залишаються нейтральними і не бажають підтримувати жодну зі сторін в російсько-українській війні.
Офіційний Київ сподівається, що під час переговорів у Джидді вдасться узгодити основні принципи з припинення російської агресії. На саміт приїхали радники з національної безпеки та інші високопоставлені чиновники з майже 40 країн. Країна-терорист участі в заході не бере. Втім, в кремлі заявили, що "уважно стежитимуть" за перебігом зустрічі.
Ініціатива з проведення мирних перемовин належить Саудівській Аравії. Окрім самих саудитів, України та представників країн-союзниць, на саміті присутні також делегації з Індії, Бразилії, Єгипту, Мексики, Індонезії, Чилі, Замбії, ПАР, etc. На саміт не запрошували росію. Окремо свою участь підтвердив і Китай: в Україні особливо відмітили, що дякують Пекіну за це рішення і поважають його роль в міжнародних відносинах.
Проведення мирних переговорів має на меті посилити зусилля щодо консолідації міжнародної підтримки мирних вимог України на основі "формули миру" Зеленського. Важливість саміту також полягає в тому, що наразі Київ та західні держави ведуть активну "боротьбу за уми" в країнах Африки та Латинської Америки. На цьому поприщі з нами потужно конкурує росія - і треба визнати, що, на жаль, небезуспішно.
Україна очікує, що наслідком переговорів у Джидді стане підписання світовими лідерами "загальних принципів врегулювання війни в Україні". Цей документ має стати основою для потенційних майбутніх переговорів між москвою та Києвом - але, звичайно, з повним урахуванням українських інтересів.
Раніше ми писали про те, які зобов'язання щодо України можуть взяти на себе держави-учасниці саміту в Саудівській Аравії. Також "Інформатор" повідомляв про головні мотиви проведення мирних переговорів у Джидді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.