Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Рівень води в річках Ішим та Іртиш досі сягає високої відмітки, евакуйовані понад 400 росіян
Російські населені пункти продовжують страждати від води слідом за Оренбургом, Орськом та Курганом. Цього разу внаслідок сильних повеней в Омській області прорвало дамбу на річці Ішим. Це призвело до затоплення сотень будинків.
Про це повідомляють російські ЗМІ. Пишуть, що у районах області Тарському та Теврізському було введено режим надзвичайної ситуації.
Депутат Держдуми з регіону Андрій Альохін розповів, що початок проблем виник у селі Ашевана. Там спочатку евакуювали людей, переселивши їх до школи, але потім і школу затопило. Отже, частину мешканців перевезли до Усть-Ішима, а решту, хто згодився, везуть до міста. Проте не всі згодилися на евакуацію.
Губернатор Віталій Хоценко висловив занепокоєння щодо прогнозу паводка. За даними МНС, рівень води в річках Ішим та Іртиш продовжує підніматися, досягаючи 894 см в Іртиші та 1 630 см в Ішимі біля села Оріхове.
У районі Усть-Ішима підтоплено понад триста житлових будинків та 467 ділянок, а рух на п'яти ділянках автошляхів обмежено. 19 населених пунктів "відрізані". Загалом евакуйовано понад 400 осіб, серед яких 120 дітей.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2296
У квітні в Росії масово все йшло під воду. Спочату в російському місті Орськ, що знаходиться в Оренбурзькій області, стався прорив греблі, що призвів до евакуації місцевих жителів з будинків, потрапивших у зону ризику затоплення. Казали, що причиною прориву стали повені. Однак пізніше з'явилася інша версія — прорив дамби стався через гризунів.
Після цього сталася третя аварія на насипній греблі, що призвела до ще більшого прориву. Потік води з річки Урал зросла в обсягу та силі, що створило критичну ситуацію. Понад 4500 осіб було евакуйовано з зони небезпеки.
Після Орська і Оренбурга внаслідок повеней стало затоплювати місто Курган. Рівень води у річці Тобол зріс вчетверо.Соцмережі розносили плачевні повідомлення про ситуацію у Кургані — деякі будинки були змиті водою.
Варто відзначити, що 6 червня 2023 року військові Росії вчинили терористичний акт, підривши греблю Каховської гідроелектростанції. Водосховище, яке раніше було найбільшим в Україні, перетворили на пустелю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.