Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Під загрозою затоплення перебувають населені пункти Будівельників, Нікель, Лісоторговий
У місті Орську, що у російській Оренбурзькій області, 6 квітня стався третій прорив насипної греблі. Потік води із річки Урал ринув з більшою силою. Під загрозою затоплення перебувають населені пункти Будівельників, Нікель та Лісоторговий.
Про прорив повідомив мер Орська Василь Козупиця та МНС РФ. Зазначається, що якщо раніше вода просто переливалась через споруду, то тепер дамба повністю зруйнована й потік ніщо не зупиняє. Затоплено понад 6000 житлових будинків. Ще 153 населені пункти відрізані паводковими водами.
Наразі проводиться евакуація населення. З зони затоплення у безпечніші райони вже вивезли близько 4500 людей, але їх кількість може збільшитись до 23 тисяч, адже рівень води продовжує зростати, а зона затоплення розширюватись.
У частині районів Орська будинки майже повністю поглинула вода. Евакуацію з міста населення проводять на човнах та спеціальних автомобілях-амфібіях.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1871
Дамбу у Орську збудували у 2013 році. За два дні до прориву, який стався 5 квітня, її оглядав мер й заявив, що жодної загрози немає. Але "перевірку на міцність" вона не пройшла. Козупиця заявив, що прорив став результатом природних чинників, а не військових дій.
Майже одразу у регіоні почали евакуацію населення із зони підтоплення. Влада міста оголосила про чотирьох загиблих осіб. За прогнозами МНС РФ, рівень води у річці Урал буде ще підійматись, тож зону евакуації розширюють.
Раніше Інформатор писав, що у Краматорську Донецької області була пошкоджена частина дамби. Це спричинило підтоплення будинків, що призвело до термінової евакуації населення. На щастя, обійшлось без жертв.
Також була загроза прориву Запорізької ГЕС через ракетний удар по ній росіян, що стався вранці 22 березня. Тоді було зафіксовано два прямих влучання ракет. Але гребля вистояла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.