RU
Головна
Україна
Події
15:56, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Мешканці ряду населених пунктів окупованого Криму залишилися без води. Це пов'язано з аваріями на мережах холодного водопостачання. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Крим.Реалії". У Сімферополі буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Фонтани" до 17.00. Також на невизначений термін обмежено водопостачання по вулиці Воровського, Червоноармійської, 8 Березня, а також на Фабричному спуску. Через аварію на Фронтівському водоводі обмежено водопостачання селища Орджонікідзе, сіл Південне, Підгірне й Насипне. Терміни відновлення подачі води не уточнюються. Повністю відсутнє водопостачання в селищі Коктебель, там замінюють водовід. Зазначимо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після окупації Криму Росією у 2014 році поставки води на півострів припинили. Нагадаємо, заступниця міністра закордонних справ України Джапарова розповіла Верховному комісару ООН про реальну ситуацію з водопостачанням в окупованому Криму. Крім того, у Зеленського вказали, що Росія відповідає за водопостачання Криму. Також Інформатор писав, що Сімферопольське водосховище в окупованому Криму повністю висохло. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В окупованому Криму обмежили подачу води, а в Коктебелі повністю відключили

Читать на русском
В окупованому Криму обмежили подачу води, а в Коктебелі повністю відключили

Запаси води на півострові поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел

Мешканці ряду населених пунктів окупованого Криму залишилися без води. Це пов'язано з аваріями на мережах холодного водопостачання.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Крим.Реалії".

У Сімферополі буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Фонтани" до 17.00. Також на невизначений термін обмежено водопостачання по вулиці Воровського, Червоноармійської, 8 Березня, а також на Фабричному спуску.

Через аварію на Фронтівському водоводі обмежено водопостачання селища Орджонікідзе, сіл Південне, Підгірне й Насипне. Терміни відновлення подачі води не уточнюються. Повністю відсутнє водопостачання в селищі Коктебель, там замінюють водовід.

Зазначимо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після окупації Криму Росією у 2014 році поставки води на півострів припинили.

Нагадаємо, заступниця міністра закордонних справ України Джапарова розповіла Верховному комісару ООН про реальну ситуацію з водопостачанням в окупованому Криму. Крім того, у Зеленського вказали, що Росія відповідає за водопостачання Криму.

Також Інформатор писав, що Сімферопольське водосховище в окупованому Криму повністю висохло.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.