"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Слідство розслідує всі факти злочинів під час Майдану
Генеральний прокурор Ірина Венедиктова поділилася інформацією про результати розслідування справ Майдану. У 2020 році було повідомлено про підозру 42 фігурантам.
Про це заявила Венедиктова у відеозверненні,- передає Інформатор .
"Під процесуальним керівництвом прокурорів повідомлено про підозру 42 особам - це втричі більше, ніж у 2019 році. Серед них 24 працівника органів внутрішніх справ, троє прокурорів, п'ятеро суддів, десять цивільних осіб", - заявила Венедиктова.
Суддями обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою (заочно) стосовно 31 підозрюваного, з яких 25 - колишні правоохоронці, 4 - колишні чиновники, 2 - цивільні особи.
Генпрокурор додала, що це рішення суду, дають стороні звинувачення процесуальну можливість почати відносно підозрюваних процедуру екстрадиції і звернутися до суду за дозволом на здійснення спеціального досудового розслідування.
"20 таких дозволів отримано за останній рік. Спеціальне досудове розслідування, тобто заочне, тепер здійснюється щодо 10 колишніх співробітників полку "Беркут", які підозрюються в скоєнні 20 лютого 2014 р умисних вбивств 48 осіб і замахів на умисні вбивства 80 осіб, терористичного акту та інших злочинів", - пояснила Венедиктова.
За два останніх місяці судом надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування відносно 6 колишніх високопоставлених посадових осіб і 2 правоохоронців,які займали керівні посади якраз у провадженні відносно найбільш кривавих днів революції Переваги в період з 18 по 20 лютого 2014 року.
За її словами, підтримку публічного обвинувачення прокурори поки забезпечують в 95 судових справах Майдану за звинуваченням 195 осіб.
Офіс генпрокурора, планує законодавчо остаточно врегулювати процедуру "заочного засудження", щоб чітко визначити процесуальну категорію міжнародного розшуку та мати можливість повною мірою на практиці застосовувати інститут спеціального попереднього розслідування.
Вона підкреслила, що офіс генпрокурора має підстави розраховувати на вирок до кінця 2021-го.
Нагадаємо, 21 листопада 2013 року в центрі Києва розпочалася масова кількамісячна акція протесту в обмін на тимчасове послаблення українським урядом підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. В ході акцій протесту в столиці і в регіонах країни загинули 106 осіб. Крім того, ГБР анонсувало щомісячні звіти по «справах Майдану».
Також Інформатор писав, що генеральний прокурор України Ірина Венедиктова поділилася інформацією про результати розслідування справ Майдану.