“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Про сім'ю, що перестала з'являтися на людях, півтора роки тому до поліції повідомили сусіди
В Одеській області 36-річна жінка протягом півтора місяці морила доньку трьох з половиною років голодом. Їй повідомили про підозру.
Про це повідомляє прес-центр поліції в Одеській області,- передає Інформатор .
«В Одеській області поліцейські оголосили підозру 36-річній жінці. Вона морила доньку трьох з половиною років голодом, тримала її в будинку під замком, щоб виснажене дитя ніхто не побачив», - заявили в поліції.
Жінка отримувала від держави допомогу на утримання дитини, проте вона довела до виснаження себе і свою маленьку дитину.
«Вона пояснила це тим, що, коли вдома закінчилися запаси продуктів вона боялася виходити на вулицю, щоб у неї не відібрали дитину. Жінку і дівчинку, яка від безвиході почала їсти побілку зі стін, негайно госпіталізували, а також вилучили з сім'ї», - відзначили в поліції.
Слідчі почали розслідування за ст.166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) КК України. Також в діях жінки є правопорушення за ч.2. ст.136 (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані) і ст.126-1 (домашнє насильство) КК України.
Слідчі дії тривають. Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.
Нагадаємо, в Україні планують посилити відповідальність за домашнє насильство. Крім того, в Україні працює чат-бот для жертв домашнього насильства.
Також Інформатор писав, що таке домашнє насильство, і як діяти, якщо вас торкнулася ця проблема.