Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Жертв в результаті атаки немає
У новорічну ніч Росія випустила по Україні десятки дронів-камікадзе іранського виробництва «Shahed-131/136». Силам протиповітряної оборони вдалося збити 45 ворожих безпілотників. Тільки 32 з них збили над Києвом.
Як повідомляють Повітряні Сили ЗСУ, 13 дронів збили у 2022-му році й 32 – у 2023-му році. Ворог цілився в об’єкти енергетичної інфраструктури Києва.
Київська міська військова адміністрація повідомила, що інформації щодо жертв в результаті атаки не було. Водо-та теплопостачання столиці працює в штатному режимі.
07:20 на другій колії станції метро «Гідропарк» Святошинсько-Броварської лінії знайшли предмет схожий на уламок ракети. Рух електропотягів від станції метро «Лісова» до станції «Дніпро» тимчасово призупинено. На місці працює вибухотехнічна служба.
"В Шевченківському уламок ракети впав на автомобіль Фольксваген і пошкодив капот авто. Жертв і потерпілих попередньо немає", - написав мер міста Кличко.
У МВС України прояснили, як діяти в разі атаки ворожого безпілотника-камікадзе. Зокрема, необхідно знайти укриття або ж лягти в заглибину під час перебування на вулиці. Фахівці наголосили на необхідності ховатися у підвалі під час атаки дронів та пояснили, чому не варто рятуватися у машині чи під'їзді. Рекомендації оприлюднила пресслужба МВС у Твіттері.
Там повідомили, що вага бойової частини дрона-камікадзе складає до 40 кг. Удар утворює потужну вибухову хвилю та велику кількість дрібних уламків. Саме через це, у разі небезпеки варто користуватися підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами та не ховатися у під’їздах чи в салоні авто. Якщо атака застала на вулиці, МВС радить лягти на землю та закрити голову руками або сумкою, бажано в заглибині чи за бордюром.
Також Міністерство внутрішніх справ наголошує, що про переміщення дронів або місце їх падіння треба повідомляти за номером 102 та у жодному випадку не намагатися збити безпілотник самостійно.
"Якщо ви зробили фото чи відео дронів, ні в якому разі не викладайте їх у соцмережі. Надайте ці матеріали поліції. Вони поповнять доказову базу злочинів, які вчиняють росіяни на території України", - наголошує МВС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.