RU
Головна
Україна
Політика
12:52, 24 Жовтня
Информатор UA

Интро

Наразі ситуація з ринком газу є "болючою для всіх", а в цьому році Європа дізналася, що таке газовий шантаж Російської Федерації. Як передає Інформатор,про це заявила радник міністра енергетики України Лана Зеркаль в інтерв'ю "Радіо Свобода". У Європі виросли ціни на "енергетичну корзину", яка включає вугілля, нафту та газ, на 95%. Тобто зараз все відчувають, що це таке. І навіть напередодні саміту ООН, який буде присвячений питанням зміни клімату, і повинен відбутися вже наприкінці цього місяця, це буде позначатися", - зазначила вона. За її словами, ситуація на ринку газу залежить від президента РФ Володимира Путіна. Що стосується України , то, дійсно, ми знаємо, як ніхто, що таке "газові війни" і що таке газовий шантаж. В цьому році це дізналася і Європа. Тому що вона зараз залежить від Путіна, який постачає більше 40% блакитного палива в ЄС", - підкреслила Зеркаль. Нагадаємо, обмежені поставки з Росії та низькі рівні запасів призвели до нестачі газу в Європі напередодні зими, коли ціни на спотовому ринку досягли рекордних висот. Раніше Інформатор повідомляв, що Франція, Іспанія і 3 інші європейські країни закликали ЄС розслідувати причину стрімкого зростання цін на газ.Стрибок цін на газ може підірвати відновлення економіки після пандемії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В цьому році в Європі дізналися, що таке газовий шантаж Росії - Зеркаль

Читать на русском
В цьому році в Європі дізналися, що таке газовий шантаж Росії - Зеркаль

Стрибок цін на газ може підірвати відновлення економіки після пандемії

Наразі ситуація з ринком газу є "болючою для всіх", а в цьому році Європа дізналася, що таке газовий шантаж Російської Федерації. 

Як передає Інформатор,про це заявила радник міністра енергетики України Лана Зеркаль в інтерв'ю "Радіо Свобода". 

“У Європі виросли ціни на "енергетичну корзину", яка включає вугілля, нафту та газ, на 95%. Тобто зараз все відчувають, що це таке. І навіть напередодні саміту ООН, який буде присвячений питанням зміни клімату, і повинен відбутися вже наприкінці цього місяця, це буде позначатися", - зазначила вона.

За її словами, ситуація на ринку газу залежить від президента РФ Володимира Путіна. 

“Що стосується України , то, дійсно, ми знаємо, як ніхто, що таке "газові війни" і що таке газовий шантаж. В цьому році це дізналася і Європа. Тому що вона зараз залежить від Путіна, який постачає більше 40% блакитного палива в ЄС", - підкреслила Зеркаль.

Нагадаємо, обмежені поставки з Росії та низькі рівні запасів призвели до нестачі газу в Європі напередодні зими, коли ціни на спотовому ринку досягли рекордних висот.

Раніше Інформатор повідомляв, що Франція, Іспанія і 3 інші європейські країни закликали ЄС розслідувати причину стрімкого зростання цін на газ.Стрибок цін на газ може підірвати відновлення економіки після пандемії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.