"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
— Моя мрія — щоб мої пісні чули і співали по всьому світу, і я знаю, як багато я повинна для цього зробити, — розмірковує Альбіна. — Тому я займаюсь вокалом, хореографією, вчу мови і, звісно, розумію, що справжній артист повинен бути готовим до безсонних ночей, переїздів на концерти і постійної роботи над собою.
Служба таксі Black cab — це один з символів Лондона
У Об’єднаному королівстві вчені почали вивчення мозку водіїв служби таксі Black cab. Лондонські таксисти потрапили під приціл дослідників через величезну кількість навігаційних знань, які вони використовують у роботі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Washington Post.
Водіїв у чорних авто, які традиційно називають “кебами”, вчені обрали не випадково. Щоб потрапити на цю роботу — навігатора замало.
З 1865 року і понині претенденти мають пройти важкий тест, який складається з цілої серії іспитів. Щоб його скласти, прийдеться витратити три-чотири роки. Тому таксисти Black cab можуть прокладати маршрути на приблизно 26 000 вулицях в радіусі 6 миль (9,6 км) від центральної точки Лондона — Чарінг-Кросс.
Раніше вчені дізнатись, що запам'ятовування маршрутів стимулює і збільшує гіпокамп — частину мозку, яка контролює навчання та памʼять, саме ця частина мозку зменшується на початку хвороби Альцгеймера. Можливо, саме тому одна з перших ознак хвороби — проблеми з пам'яттю та орієнтацією в просторі.
Дослідження 2000 року показало, що у лондонських таксистів задній гіпокамп більший, ніж у контрольної групи, а дослідження водіїв таксі 2011 року підтвердило тезу про те, що мозок може збільшуватись з набуттям водійського стажу.
А в нині в University College London почали роботу на над проєктом Taxi Brains.
«Ми мало знаємо про те, як таксисти використовують свій гіпокамп під час планування маршруту. І як вони використовують інші області мозку для прокладання маршрутів по 26 тисячах вулиць? Чи можемо ми пояснити, чому вони можуть швидко спланувати один маршрут, але їм потрібен час, щоб продумати інший? Це те, про що нам потрібно знати більше», — сказав професор когнітивної нейробіології в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі Хʼюго Спайєрс, який керує групою дослідників.
Набір волонтерів триває. Добровольці отримають до €35 за участь, а також обстеження мозку. Процес дослідження проводитимуть таким чином: таксисти мають подумки складати маршрути вулицями міста, під час проходження МРТ. Так вчені бачитимуть зміни в мозку під час цієї розумової діяльності
Нагадуємо, компанія Apple оголосила, що нинішній генеральний директор Johnson & Johnson Алекс Горський увійде до складу ради директорів Apple про це детальніше тут.
Крім того, раніше Інформатор писав, що в Америці пігулки від коронавірусу пройшли випробування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.