RU
Головна
Бізнес
Новини компаній
12:59, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

Компанія Apple оголосила, що нинішній генеральний директор Johnson Johnson Алекс Горський увійде до складу ради директорів Apple. Він залишить посаду в Johnson Johnson у січні. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Apple. Перехід Горськийдо керівної групи Apple відбувається в той час, коли компанія приділяє ще більше уваги здоров'ю й тому, як зробити дані доступнішими для користувачів та їх лікарів. Тім Кук називає Горськийпровидцем у галузі охорони здоров'я, який пристрасно захоплений технологіями. Apple не зберігає в секреті свої амбіції щодо здоров'я - Apple Watch в основному розглядаються як фітнес-пристрій, і їхні користувачі можуть вносити дані про своє здоров'я до різних досліджень. Нещодавні оновлення iOS та watchOS додали нові функції для здоров'я, які спрощують обмін медичними записами з лікарями або членами сім'ї (поки що тільки в США). Горськийможе привнести свої ідеї в розвиток гаджетів компанії. Apple та Johnson Johnson працюють разом над дослідженням Heartline, мета якого з'ясувати, чи можуть Apple Watch допомогти виявити фібриляцію передсердь до того, як симптоми стануть очевидними чи небезпечними. Проте зусилля Apple в галузі охорони здоров'я не обійшлися без суперечок. Деякі медичні дослідники заявили, що непрозорість алгоритмів Apple для вимірювання таких речей, як частота серцевих скорочень ускладнює використання даних Apple Watch у дослідженнях. У самій Apple також надходили повідомлення про те, що підрозділ охорони здоров'я використовує дані для прийняття рішень про продукти, які потенційно вводять в оману, і співробітники також висловили стурбованість планами Apple з проведення випробувань, у яких вона буде виступати як основний постачальник медичних послуг. Цілком можливо, що наявність когось із досвідом у сфері охорони здоров'я може допомогти компанії Apple покращити Apple Watch. Також можливо, що це скоріше символічний крок, щоб підкреслити увагу Apple до здоров'я. Раніше ми писали про те, що глава Apple Тім Кук інвестує в криптовалюту. Також писали про те, що Apple і Google знову безкоштовно роздають мобільні програми у своїх магазинах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Генеральний директор Johnson & Johnson увійшов до ради директорів Apple

Читать на русском
Генеральний директор Johnson & Johnson увійшов до ради директорів Apple

Алекс Горський залишить посаду в Johnson & Johnson у січні

Компанія Apple оголосила, що нинішній генеральний директор Johnson & Johnson Алекс Горський увійде до складу ради директорів Apple. Він залишить посаду в Johnson & Johnson у січні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Apple.

Перехід Горський до керівної групи Apple відбувається в той час, коли компанія приділяє ще більше уваги здоров'ю й тому, як зробити дані доступнішими для користувачів та їх лікарів. Тім Кук називає Горський «провидцем у галузі охорони здоров'я», який «пристрасно захоплений технологіями». Apple не зберігає в секреті свої амбіції щодо здоров'я - Apple Watch в основному розглядаються як фітнес-пристрій, і їхні користувачі можуть вносити дані про своє здоров'я до різних досліджень. Нещодавні оновлення iOS та watchOS додали нові функції для здоров'я, які спрощують обмін медичними записами з лікарями або членами сім'ї (поки що тільки в США). Горський може привнести свої ідеї в розвиток гаджетів компанії. Apple та Johnson & Johnson працюють разом над дослідженням Heartline, мета якого – з'ясувати, чи можуть Apple Watch допомогти виявити фібриляцію передсердь до того, як симптоми стануть очевидними чи небезпечними.

Проте зусилля Apple в галузі охорони здоров'я не обійшлися без суперечок. Деякі медичні дослідники заявили, що непрозорість алгоритмів Apple для вимірювання таких речей, як частота серцевих скорочень ускладнює використання даних Apple Watch у дослідженнях. У самій Apple також надходили повідомлення про те, що підрозділ охорони здоров'я використовує дані для прийняття рішень про продукти, які потенційно вводять в оману, і співробітники також висловили стурбованість планами Apple з проведення випробувань, у яких вона буде виступати як основний постачальник медичних послуг.

Цілком можливо, що наявність когось із досвідом у сфері охорони здоров'я може допомогти компанії Apple покращити Apple Watch. Також можливо, що це скоріше символічний крок, щоб підкреслити увагу Apple до здоров'я.

Раніше ми писали про те, що глава Apple Тім Кук інвестує в криптовалюту.

Також писали про те, що Apple і Google знову безкоштовно роздають мобільні програми у своїх магазинах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.