"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Всього у світі не так вже й багато тварин, які можуть імітувати звуки
Вченим вдалося виявити, що мускусна качка (Biziura lobata) може імітувати різні звуки. В Австралії одна така качка навчилася копіювати звуки оточуючих речей і навіть людську мову.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Philosophical Transactions of the Royal Society B
Дорослі мускусні качки, вирощені в неволі, можуть імітувати звуки, які вони чули, коли були пташенятами, такі як пирхання поні, ляскання дверей, кашель людини. Вони можуть повторювати навіть те, що, ймовірно, було крилатою фразою колишнього наглядача: You bloody fool! ("Ти чортів дурень"). Мускусні качки зазвичай вчаться видавати пронизливий свист у своїх старших товаришів по зграї. Але особини, які виросли в неволі далеко від інших мускусних качок, стали копіювати звуки навколишнього світу.
Уперше здатність качки відтворювати мову виявив австралієць Пітеру Дж. Фуллагар. Фуллагар поділився своїми збереженими записами, на яких 4-річний самець мускусної качки імітує звуки. Його виростили в заповіднику. На записах Різник (так звали качку) імітував звук дверей. За словами вченого, тварина використовувала цей звук під час шлюбного періоду. Також качка говорила: «Ти чортів дурень». Ймовірно, цю фразу Різник почув від доглядача. Фуллагар каже, що тварина лаялася в моменти агресії.
"Отримані дані свідчать про те, що мускусні качки тепер стають в один ряд із папугами, колібрі, деякими співочими птахами, китами, тюленями, кажанами, слонами й людиною, оскільки всі ці види можуть відтворювати почуті звуки. Здатність навчатися видавати звуки - рідкісна й особлива риса, що робить цю качку особливою", - говорить орнітолог Карел тен Кейт із Лейденського університету в Нідерландах.
Фуллагар також поділився аудіозаписом другий качки, яка виросла в заповіднику разом із тихоокеанськими чорними качками (Anas superciliosa). Ці качки крякають «як звичайні паркові качки». Самки мускусних качок не видають звуків, а ця качка навчилася наслідувати чорних качок, з якими вона росла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Фото - The Telegraph