Кажуть, Договір про Антарктику 1959 року забороняє цивільним особам відвідувати найпівденніший континент, щоб приховати справжню форму нашої планети
Прихильники теорії про пласку Землю – так, тільки уявіть собі, такі існують! – вирушили до Антарктиди, щоб переконатися в тому, що їхня теорія правдива. Та як неважко здогадатися, на них чекало розчарування, повідомляє IFLScience. Група так званих пласкоземлян вирушила на південь Антарктиди, намагаючись покласти край дискусії про форму Землі – хоча цього вже досягли астрономи Стародавньої Греції, ісламського золотого віку й Ренесансу.
Поїздка стала частиною проекту під назвою "Заключний експеримент", організованого американським пастором. Так, чотирьох "пласкоземлян" і чотирьох "кулеземлян" доставили до Антарктиди, аби вони змогли побачити опівнічне Сонце на цьому континенті.
Опівнічне сонце в Антарктиді є одним із багатьох фактів, які доводять, що Земля має форму кулі. Таке явище здатне відбуватися лише на нахиленій і обертовій сфері, де нахил осі влітку повертає Південний полюс безперервно до Сонця протягом 24 годин. Це було б неможливо на площині.
Прихильники теорії пласкої Землі люблять стверджувати, що Договір про Антарктику 1959 року забороняє цивільним особам відвідувати найпівденніший континент, намагаючись приховати справжню форму планети Земля. Тепер вони визнали принаймні існування цілодобового Сонця.
"Іноді ви помиляєтеся в житті. Я думав, що 24-годинного сонця не існує. Насправді я був у цьому впевнений. Це означає, що азимутальна рівновіддалена карта більше не працює", – сказав відомий прихильник плоскої Землі Джеран Кампанелла.
Інші члени команди пласкоземлян більш скептично поставилися до факту 24-годинного Сонця, стверджуючи, що воно повністю не виключає можливості плоскої Землі.
Якщо вам хочеться самому відвідати Антарктиду та побачити сферичні чудеса Землі, будьте готові витратити значні кошти: переліт учасників обійшовся в 31 495 доларів. Втім, існує багато способів безкоштовно особисто довести сферичну форму Землі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.