Головна
Спорт
Бокс
16:55, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик прокоментував ситуацію, яка виникла на юніорському чемпіонаті Європи. Боксер висловив підтримку українським юніорам та юніоркам. Усик заявив, що дух українців не зламати.   Чемпіон світу у надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Олександр Усик (20-0, 13 КО) відреагував на заборону юніорської збірної України з боксу виступати під державним прапором. Боксер звернувся до очільника Міжнародної боксерської асоціації (IBA) росіянина Умара Кремльова, а також підтримав українських спортсменів. «Хочу підтримати збірну України з боксу, якій заборонили виходити на чемпіонаті Європи з прапором України. Умар (Кремльов – прим.), це не просто прапор. Це колір свободи всього світу. Вам не вдасться зламати дух наших хлопців, котрі виступають на змаганнях. Можете навіть не мріяти про це. Хлопці, ви дуже великі молодці. Ви показуєте наш дух. Слава Богу та слава Україні», - сказав Олександр Усик. Нагадаємо, що в італійському місті Монтезільвано проходить чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок. До складу збірної України увійшли 13  хлопців та 13 дівчат. За рішенням Міжнародної боксерської асоціації (IBA) українці мали виходити на поєдинки під нейтральним прапором. В знак протесту українські юніори вийшли з прапором України та заспівали гімн. Артем Марчук та Відаді Зейнієв не стали брати участь у своїх поєдинках. Перемогу судді віддали суперникам українських боксерів. Пізніше збірна України в повному складі залишила змагання. Раніше Інформатор розповідав про вихід молодіжної збірної України з футболу на Євро-2023. Також ми повідомляли про результати матчів Ліги націй УЄФА. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Усик відреагував на заборону юніорській збірній виступати під державним прапором

Читать на русском

Український чемпіон підтримав молодих спортсменів

Читать на русском
Усик відреагував на заборону юніорській збірній виступати під державним прапором

Український чемпіон підтримав молодих спортсменів

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик прокоментував ситуацію, яка виникла на юніорському чемпіонаті Європи. Боксер висловив підтримку українським юніорам та юніоркам. Усик заявив, що дух українців не зламати.  

Чемпіон світу у надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Олександр Усик (20-0, 13 КО) відреагував на заборону юніорської збірної України з боксу виступати під державним прапором. Боксер звернувся до очільника Міжнародної боксерської асоціації (IBA) росіянина Умара Кремльова, а також підтримав українських спортсменів.

«Хочу підтримати збірну України з боксу, якій заборонили виходити на чемпіонаті Європи з прапором України. Умар (Кремльов – прим.), це не просто прапор. Це колір свободи всього світу. Вам не вдасться зламати дух наших хлопців, котрі виступають на змаганнях. Можете навіть не мріяти про це. Хлопці, ви дуже великі молодці. Ви показуєте наш дух. Слава Богу та слава Україні», - сказав Олександр Усик.

Нагадаємо, що в італійському місті Монтезільвано проходить чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок. До складу збірної України увійшли 13  хлопців та 13 дівчат. За рішенням Міжнародної боксерської асоціації (IBA) українці мали виходити на поєдинки під нейтральним прапором.

В знак протесту українські юніори вийшли з прапором України та заспівали гімн. Артем Марчук та Відаді Зейнієв не стали брати участь у своїх поєдинках. Перемогу судді віддали суперникам українських боксерів. Пізніше збірна України в повному складі залишила змагання.

Раніше Інформатор розповідав про вихід молодіжної збірної України з футболу на Євро-2023. Також ми повідомляли про результати матчів Ліги націй УЄФА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.