Іспанія на останніх хвилинах вирвала перемогу над Португалією: результати матчів Ліги націй

Завершився груповий етап змагань

У Лізі націй завершились матчі шостого туру. Гол Морати у кінці матчу приніс іспанцям перемогу у групі А2. Збірна Чехії не реалізувала пенальті і вибула у Лігу В.

У вівторок, 27 вересня, на європейських футбольних полях пройшли заключні матчі групового раунду розіграшу Ліги націй сезону 2022/23. Поєдинки відбулись у Лігах А, В та С.

Група A2

Лідер групи збірна Португалії приймала Іспанію. Португальці випереджали суперника на два очки, тому команду для виходу у фінал чотирьох Ліги націй цілком влаштовувала нічия. Господарі створили достатньо моментів. А от іспанці перший раз влучили у площину воріт на 74-й хвилині. При цьому збірна Іспанії мала солідну перевагу у відсотку володіння м’ячем.  Втім відкрила рахунок саме збірна Іспанії. На 88-й хвилині Вільямс з лівого кута воротарського майданчика головою скинув м’яч у центр, а Мората забив у порожні ворота.

Португалія - Іспанія

У матчі Швейцарія – Чехія вирішувалось питання, яка збірна залишить Лігу А. Чехії для збереження прописки в еліті необхідно було перемагати. На 29-й хвилині Фройлер вивів збірну Швейцарії вперед. А вже через хвилину Емболо забив у ворота збірної Чехії другий м’яч. Під завісу першого тайму Шик скоротив різницю в рахунку. Чехія могла відігратись на 61-й хвилині, але Соучек не забив з одинадцятиметрової позначки.

Швейцарія - Чехія

Результат матчів групи А2:

• Португалія — Іспанія 0:1 (Мората, 88);
  • Швейцарія — Чехія 2:1 (Фройлер, 29, Емболо, 30 - Шик, 45).
Група А2
Група А2

Група В1

Збірна України у Кракові приймала лідера групи збірну Шотландії. З подробицями матчу можна ознайомитись тут. В іншому поєдинку групи В1 збірна Ірландії здолала Вірменію і зберегла місце у Лізі В на наступний сезон Ліги націй УЄФА.

Результат матчів групи В1:

• Україна — Шотландія 0:0;
  • Ірландія — Вірменія 3:2 (Іган, 18, Обафемі, 52, Брейді, 90+1 (з пенальті) – Дашян, 71, Сперцян, 73).
Група В1
Група В1

Група В2

• Албанія — Ісландія 1:1 (Леньяні, 35 – Андерсон, 90+7).
Група В2
Група В2

Група В4

• Норвегія — Сербія 0:2 (Влахович, 42, Мітрович, 54);
  • Швеція — Словенія 1:1 (Форсберг, 42 - Шешко, 28).
Група В4
Група В4

Група С2

• Греція — Північна Ірландія 3:1 (Пелкас, 14, Масурас, 55, Манталос, 80 – Лейвері, 18);
  • Косово — Кіпр 5:1 (Муслія, 22, Ррудхані, 45+1, Рашані, 47, Мурікі, 52, 84 – Роберж, 81).
Група С2
Група С2

Збірна Іспанії стала останнім учасником фіналу чотирьох ліги націй. Разом зі збірними Хорватії, Нідерландів та Італії іспанці у наступному році визначать переможця Ліги націй сезону 2022/23.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу плей-оф відбору до молодіжного Євро-2023 між збірними Словаччини та України. Також ми повідомляли про результати поєдинків Ліги націй УЄФА.