Уникайте частки не: як правильно загадувати бажання на Новий рік - практичні уроки

Аби заповітна мрія здійснилася, важливо дотримуватися певних правил та обрядів

загадування бажань
Цей ритуал створює особливу чарівну атмосферу свята.

Загадування новорічних бажань це дивовижна традиція, яка супроводжує нас напередодні кожного нового року. І якого б віку ми не були, все одно віримо в силу наших мрій та сподіваємося, що вони обов'язково втіляться у життя. Прийдешній рік Дерев'яного Дракона не буде винятком. Готуватися до чарівного ритуалу можна заздалегідь, а можна проводити його в новорічну ніч. Але щоб бажання здійснилося, треба дотримуватися певних правил.

Що потрібно пам'ятати під час формулювання бажань

Уникайте використання негативних слів або фраз із часткою “не” та майбутнього часу. "Не хочу більше бути самотнім" – неправильно. Краще "в моїх відносинах гармонія та любов".

Формулюйте чітко та конкретно. Бажання на кшталт "хочу бути щасливим" або "хочу багато грошей" надто розпливчасті та невизначені.

Не загадуйте бажання для інших людей, особливо якщо це стосується їх особистих рішень та життєвого шляху. Фокусуйтеся на своїх цілях. І тим більше не бажайте нікому зла - вам це не принесе щастя.

Уникайте загадування бажань, що залежать від зовнішніх факторів, які ви не можете контролювати. Краще зосередьтеся на тому, що залежить від ваших дій.

Загадуйте без безлічі деталей, не намагайтеся контролювати кожну дрібницю. Краще довіритися процесу та залишити місце для несподіваних, але сприятливих подій.

Сформулюйте бажання так, щоб воно було реалістичним та досяжним. Загадування складних, нездійсненних бажань може спричинити розчарування.

Бажання не має бути розпливчастим: чим точніше і зрозуміліше воно сформульовано, тим простіше йому буде здійснитися. Уникайте багатозначних формулювань.

Не вигадуйте миттєве бажання на кшталт "познайомитися ось із тим брюнетом". Новорічні мрії пов'язані з довгостроковими цілями та змінами, тому уникайте загадування бажання на короткострокові радощі.

Матеріальне не повинно перевищувати духовне: не забувайте включати у бажання не лише підвищення зарплати, а й щастя, здоров'я, гармонію та любов.

Формулювання новорічних бажань має бути усвідомленим, позитивним і спрямованим на саморозвиток або покращення вашого життя. Важливо бути чесним та конкретним у промовлянні того, що ви хочете – так буде легше досягти бажаного. 

У Новий рік особливо віриться у дива.
У Новий рік особливо віриться у дива.

 Перевірені способи загадування бажань

  • Записування на папері. Напишіть своє бажання, сформулювавши його чітко та конкретно, уникаючи фраз на кшталт "Хочу бути щасливим". Потім папірець можна просто спалити або висипати попіл у келих із шампанським та випити. Можна відпустити його в повітря - це символічна дія, яка уособлює відправлення вашої мрії у світ, щоб вона здійснилася.
  • Поділитися з близькою людиною. Розкажіть про своє бажання найріднішому, це може надати вашій мрії велику енергію та підтримку. Крім того, ви створюєте додатковий рівень емоційного зв'язку із вашою мрією.
  • Новорічний ритуал із візуалізацією. Момент опівночі на Новий Рік вважається особливо магічним. Сфокусуйтеся на вашому бажанні, уявіть його так, ніби бачите, як воно вже здійснилося. Це можна зробити на самоті або в колі сім'ї та друзів, створюючи загальну енергію та позитивний настрій.
  • Наче все вже сталося. У новорічну ніч формулюйте своє бажання як твердження, що ви досягли того, чого хотіли. Замість "Я хочу знайти роботу" скажіть "Я знаходжу роботу, яка приносить мені радість та успіх". Повторюйте цю фразу регулярно, щоб зміцнити віру у виконання мрії.
  • Створення візуального колажу. Знайдіть зображення, що символізують ваші бажання (фотографії, картинки з журналів або інтернету) і зробіть колаж. Розмістіть його на видному місці, щоб регулярно бачити.
  • Новорічний обряд зі свічками. Для цього візьміть кілька свічок різних кольорів. Кожна символізує певну сферу життя. Наприклад, червоні - кохання, здоров'я, привілеї, зелені - матеріальну вигоду, кар'єру, помаранчеві - самооцінку, достаток, сині - зцілення, спокій. Запалюйте їх по черзі, загадуючи бажання з кожної області вашого життя.
  • Обряд із фруктами. Можна загадувати бажання, розрізаючи яблуко чи гранат. Цей ритуал часто пов'язаний із бажанням на процвітання, здоров'я та багатство.
  • Чарівна коробка. Напередодні Нового Року кожен член сім'ї може написати своє бажання на папірці та скласти у спеціальну коробку. Потім протягом року періодично діставати по одному папірцю та перевіряти, що у вас вже вийшло і, можливо, робити кроки для здійснення мрії.
  • Нове бажання – у нову іграшку. Купіть ялинкову іграшку, яка сподобалася, покладіть всередину своє бажання, написане на папірці, і нехай повисить на ялинці. Через рік, вбираючи ялинку, перевірте, чи вдалося здійснити задумане.

І пам`ятайте: хоч як би ви загадували свої новорічні бажання, головне — це віра в те, що вони здійсняться і готовність діяти задля цього.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube