Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки
У суботу 2 березня президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки. Вона передбачає виділення додаткових коштів на військові потреби. Також буде нова спільна робота у розвитку військової промисловості.
Про це повідомив у Facebook міністр оборони України Рустем Умєров. Нову угоду він назвав важливим кроком на шляху зміцнення нашої безпеки.
"У 2024 році Нідерланди нададуть 2 млрд євро військової підтримки.
Ми вдячні Нідерландам за непохитну підтримку України у її боротьбі із російською агресією. Єдність та рішучість вільного світу є запорукою відновлення миру та стабільності в Європі", - написав міністр.
За словами Умєрова, Україна та Нідерланди й надалі докладатимуть зусиль з метою зміцнення оборонного потенціалу нашої держави, включно з розвитком української оборонно-промислової бази. Також дві держави посилюватимуть співпрацю у сфері модернізації наших Сили безпеки й оборони.
"Ми вдячні Нідерландам за непохитну підтримку України у її боротьбі із російською агресією. Єдність та рішучість вільного світу є запорукою відновлення миру та стабільності в Європі", - наголосив міністр оборони.
Раніше Умєров інформував, що приблизно половина обіцяної партнерами зброї не приходить в Україну вчасно. Поставки затримуються, а ЗСУ недоотримують озброєння. Що призводить, в свою чергу, до втрати людей та територій. У конгресі США визнали, що вона приходить із запізненням - через що росіянам вдалося прорвати оборону Авдіївки і пройти вперед на цьому напрямку.
Після втрати Україною у лютому частини територій, Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо необхідності непохитної підтримки України. У ній закликали усіх союзників нашої держави у НАТО та ЄС надати необхідну військову допомогу та наголосили на необхідності інвестицій у європейську оборонно-промислову базу.
Відомо, що триває дискусія щодо введення військ окремих держав до України для небойових дій. Першими країнами, які можуть піти на такий крок, ймовірно стануть Канада і Франція, проте наразі жодних конкретних рішень не прийняли.
Також відомо, що Рада Європейського Союзу започаткувала інструмент Ukraine Facility. Ця програма передбачає виділення 50 млрд євро допомоги для України на 2024-2027 роки. Не виключено, що військову допомогу для України купуватимуть і виготовлятимуть за російські гроші - йдеться про надприбутки від заарештованих активів рф.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своїй практиці адвоката Сергій Войченко зустрічав різноманітні випадки та справи. Які з них особливо запам'ятовуються адвокату? Яка справа має особливий важіль, щоб вона залишалася в пам'яті фахівця? У цьому відео розглянемо різні аспекти роботи адвоката та дізнаємося, які справи можуть стати важливими в їхній практиці. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше разом із Сергієм Войченком, керуючим партнером адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут