"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Відома фотографка зніме портрети всіх бажаючих за донат
28 березня українська фотографка–портретистка Катя Кондратьєва кілька годин зніматиме портрети всіх бажаючих на вокзалі “Київ-Пасажирський”. Акція діятиме з 12:00 до 17:00. Умови участі – донат в благодійний фонд “Залізна родина” та на проєкт “Птахи” від фонду “Відчуй”.
Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”. Гроші спрямовують у фонд, який допомагає сім’ям загиблих та поранених на війні залізничників (“Залізна родина”). Та на тактичну та цивільну медицину на деокупованих територіях (проєкт “Птахи”). Про якусь фіксовану вартість фотосесії не повідомляється.
Акцію прокоментувала і сама фотографка Катя Кондратьєва на своїй сторінці в Instagram:
“Київський вокзал зіграв історичну роль в житті багатьох з нас. І я навіть не могла уявити іншої локації для того, щоб зафіксувати зміни, які читаються по очах. Я з нетерпінням чекаю на можливість зробити глибокі портрети кожному, хто завітає. Мої мужні і сміливі люди, пишаюся кожним з вас. Приходьте фіксувати цей момент вашої особистої історії. І обійматися”.
Фотографка мешкає в Києві, але відкрита для знімання по всій Європі. Під час карантину вона стала відома завдяки своєму нетиповому проєкту – Катя влаштовувала дистанційні фотосесії за допомогою вебкамери. Через месенджер дівчина знімала портрети співака Івана Дорна з Києва, режисера Павла Кільдау з Лос-Аджелеса, художниці Олени Мух з Балі і т.д.
Від початку повномасштабного вторгнення “Укрзалізниця” запустила низку евакуаційних рейсів. Завдяки цьому мешканці прифронтових міст мали змогу поїхати в безпечні регіони або навіть за кордон – в Польщу, Румунію, Угорщину та Словаччину. Перевагу надавали жінкам, дітям та людям похилого віку. Проїзд був безкоштовний. Через велику кількість бажаючих евакуюватись іноді в купе їхало по 6-8 людей, а деяким пасажирам доводилось їхати в коридорах. Протягом 2022 року “Укрзалізниця” допомогла евакуюватись 4 мільйонам людей.
Раніше ми писали про те, як "Укрзалізниця" змінила правила перевезень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.