У цій історії Новий рік стає метафорою оновлення: у ній є ніжна смуток, світла надія, любов і ностальгія за тим, що було важливим. «Жінка Сніжинка» нагадує, що справжнє диво народжується тоді, коли ми віримо в краще, живемо тут і зараз, тримаємося за руки й залишаємося одне для одного найбільшою цінністю.
Ситуація у регіоні залишається складною
Над Луганською областю українські захисники збили російський літак. Регіон постійно обстрілюють орки, найважча ситуація наразі у Попасній та Рубіжному.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.
«Мінус один ворожий літак. Ситуація в регіоні залишається складною, обстріли збільшуються», – сказав Гайдай.
Ворог обстріляв Лисичанськ, загинув мирний житель. У Сєвєродонецьку зруйновано будівлю. Гарячими точками залишаються Кремінна, Рубіжне та Попасна, бойовики намагаються там прорватися. Ідуть бої, ворог зазнає втрат.
Нагадаємо, бойовики обстріляли залізничну станцію на сході України.
Крім того, Буча замінована окупантами, мешканців просять поки що не повертатися.
Також Інформатор писав, що у Запорізькій області бойовики грабують людей та вивозять все до окупованого Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.