Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Вчені ще жодного разу не зустрічали синіх китів в районі "Вернадського"
Українські полярники знайшли загадковий скелет кита біля станції "Академік Вернадський". Скільки він там знаходиться поки невідомо.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на прес-центр національного антарктичного наукового центру .
"На одному з островів району станції "Академік Вернадський", що називається Расмуссен, на плоскій терасі берегу покояться залишки великого морського створіння - кита. Скільки він там знаходиться - точно невідомо, але його пам'ятають ще зимівники першої української експедиції. Цікаво, що тут збереглися не тільки кістки, але і м'які тканини велетня", - йдеться у повідомленні.
Цього року біологи відібрали зразки тканин, які доправлять на дослідження. Аналіз дозволить встановити вік тварини, а аналіз білків - його вид. Наразі дослідники вже мають кілька припущень, перш за все за віком.
"Це може бути викопний зразок кита - так званий субфасціальний. Це означає, що кит помер дуже давно і, можливо, був похований під льодовиком. В такому випадку цей зразок дозволить більше дізнатися про китів минулого, їх генетику, зовнішній вигляд тощо. Якщо ж залишки відносно нові, то цей велетень може бути однією з жертв китобоїв, які активно орудували тут в першій половині минулого століття", - зазначили в центрі.
Вчені висунули і другу гіпотезу - за видом. За розмірами кісток можна припустити, що це залишки синього кита - найбільшої тварини на планеті, який значно більший навіть за інших китів. Їх довжина може досягати 33 м, а вага - 190 тонн. Цей вид дуже сильно постраждав від масштабного китобійного промислу у минулому столітті, і зараз зустріти його - велика рідкість.
"Якщо ж з'ясується, що скелет належить саме синьому киту, це дозволить вченим зробити висновки про його поширення в минулому уздовж берегів Антарктиди і уточнити шляхи міграції", - повідомили в центрі.
Нагадаємо, українцям провели віртуальну екскурсію станцією «Академік Вернадський». Крім того, біля станції «Академік Вернадський» відколовся великий шматок льодовика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .