«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Вічно танцююча людина MONATIK став хедлайнером танцювального кемпу The Stage — унікального проекту для танцювального ком’юніті. Ця робота об’єднала 150 танцівників з усієї України.
Уряд Нідерландів виділяє додатково 10 мільйонів євро на підтримку біженців з України у вивченні нідерландської мови
Уряд Нідерландів виділив додаткові кошти на мовну освіту для біженців з України. Йдеться про 10 мільйонів євро. Завдяки цьому муніципалітети можуть продовжувати надавати підтримку біженцям з України у доступному вивченні нідерландської мови у 2025 році.
Як повідомляється на урядовому порталі Нідерландів, вивчення мови допомагає українцям знайти роботу за отриманою в Україні освіті. Також воно сприяє інтеграції у суспільство.
"Уряд виділяє додатково 10 мільйонів євро на мовну освіту для біженців з України. Це на додаток до 15 мільйонів євро, виділених у 2023 році, і 2 мільйонів євро, наданих у 2024 році", – йдеться у повідомленні.
В уряді Чехії затвердили законопроєкт, який дозволить українцям отримати дозвіл на проживання у країні протягом 5 років. Тепер документ має ухвалити парламент. Коли він почне діяти, українці, які відповідають визначеним умовам, зможуть подати заявку на отримання дозволу.
Також в країні продовжать тимчасовий захист для українців. Йдеться про термін до березня 2026 року.
Нагадаємо, 10 червня польський президент Анджей Дуда підписав поправку до закону про допомогу громадянам України, яка продовжує термін легального перебування українців у Польщі до вересня 2025 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.