“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Як і раніше, проїзні документи є достатніми доказами
Для українських біженців проїзд у громадському транспорті зробили безплатним. Пасажирів звільнили від купівлі квитків до кінця вересня цього року. Ця акція діяла майже з перших днів повномасштабної війни в Україні та повинна була закінчитись влітку, але місцева влада вирішила продовжити її ще на три місяці.
Про це повідомляє Visitukraine. Коли в Україні почалася війна, місто Відень швидко відреагувало на неї, вживши різних заходів для допомоги біженцям після їхнього приїзду до Австрії. Wiener Linien також виявила солідарність, дозволивши українським біженцям безкоштовно користуватись усім громадським транспортом міста.
Це означає, що люди, які залишили Україну, зможуть до кінця вересня пересуватися Віднем на метро і автобусах без покупки квитка. Під час перевірки квитків їм достатньо пред'явити проїзні документи.
Відповідна акція покликана допомогти біженцям інтегруватися до Австрії. Однак ця постанова поки що поширюється лише на Відень. З цієї причини міська влада знову закликає уряд створити рішення для інтеграції біженців з України після закінчення терміну дії нинішньої угоди.
Громадяни України можуть в’їжджати в Австрію без візи та перебувати протягом 90 днів зі 180 днів у році з туристичною метою. Для інших цілей потрібна віза, це особливо стосується сезонних працівників. Оскільки посольство Австрії в Києві наразі не працює, (першу) візу можна подати та оформити в австрійських посольствах у Братиславі та Любляні, а також у Генеральному консульстві Австрії в Мюнхені. Як і раніше, заяви про продовження терміну для цієї групи осіб можна подавати до відповідального управління державної поліції.
Продовження терміну перебування з гуманітарних міркувань громадяни України, які вже легально перебувають в Австрії та чиє законне перебування незабаром закінчиться, можуть звернутися до регіонального управління поліції, відповідального за відповідну федеральну територію, щоб продовжити своє перебування з гуманітарних причин. Громадяни України, чий дозволений термін перебування без візи або термін перебування по візі, вже закінчився, більше не можуть проживати на території Австрії і будуть змушені залишити її.
Якщо ви приїхали до Відня і вам потрібне тимчасове спальне місце, харчування, невідкладна медична допомога та загальна інформація, приходьте до гуманітарного центру прибуття міста Відень (Humanitären Ankunftszentrum der Stadt Wien). Він знаходиться в Центрі спорту та розваг (Sport & Fun-Halle). Він працює цілодобово з понеділка по неділю.
Нагадаємо, у Німеччині з 1 вересня подорожчав проїзд у громадському транспорті. Крім того, українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном.
Також Інформатор писав, що українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.