Українська хокейна ліга: «Сокіл» і «Краматорськ» здобули перемоги

«Сокіл» виграв десятий поєдинок УХЛ поспіль.

«Рулав Одд» дав бій лідеру регулярного чемпіонату, але все ж програв. «Краматорськ» в гостях легко розібрався з «Білим Барсом».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У понеділок, 18 жовтня, відбулися два матчі розіграшу УХЛ. Лідер чемпіонату київський «Сокіл» зустрівся з харківським клубом «Рулав Одд». Команди грали в таких складах:

Сокіл: Кубрицький (Оганджанян); Мажуга - Лєтов, Сисак - Платонов, Логач - Рибалко, Сушков - Панченко; Андрущенко (А) - Німенко (А) - Васильєв, Рубан - Кузьменко - Міхнов (К), Єлисеєнко - Тихоміров - Павленко, Коржилецький - Сімчук - Давидов

Рулав Одд: Петров (Качула); Пугачов (А) - Лесніков, Жигалов - Александров, Фроленко - Канаплін, Мельніков - Желудков; Басков - Савенков - Єгоров, Бондаренко - Лапков - Сурсов (А), Луговий - Секірко (К) - Єфімов, Абаджян - Пойманов - Кіча.

Перший період проходив за переваги «Сокола». Кияни більше атакували й голкіпер «Рулав Одд» Петров регулярно поповнював свою скарбничку сейвів. А ось воротар «Сокола» майже не вступав у гру. Господарі відкрили рахунок на 16-й хвилині. Після рикошету Петров втратив шайбу з поля зору, чим негайно скористався Єлисеєнко, відправивши ігровий снаряд під поперечину. «Рулав Одд» відігрався на останній хвилині першого періоду. Секірко зробив індивідуальний прохід і технічно переграв воротаря «Сокола» Кубрицького.

На другій хвилині другого періоду вперед вийшли вже харків'яни — чисельну перевагу реалізував Лапков. «Сокіл» відігрався на 34-й хвилині. Платонов кидком із середньої дистанції відправив шайбу в ліву дев'ятку. Через 5 хвилин Міхнов реалізував чисельну перевагу «Сокола», замкнувши передачу на ліву штангу.

Лапков знову реалізував більшість на другій хвилині третього періоду. А на 45-й хвилині Коржилецький повернув лідерство в рахунку київському клубу. «Рулав Одд» намагався врятувати матч і на останніх хвилинах зняв воротаря, але успіху не досяг.

Не заробивши поки жодного очка «Білий Барс» приймав «Краматорськ». Поєдинок проходив у Білій Церкві. На майданчик команди вийшли в таких складах:

Білий Барс: Полгородник (Сушак); Грицюк - Дахновський, Козловський - Гребеник (А), Собко - Кисельов, Іщенко - Шевчук; Куцевич (К) - Бородай - Попережай, Качан - Удовіченко - Брага, Бойко - Собченко - Грабовецький, Баглай - Трошкін - Фурсенко.

Краматорськ: Кучер (Макаренко); Мальцев - Алексюк, Бабрусєв - Таран (А), Афанасьєв - Ваулін, Жвачкин - Семенов - Гриценко, Столяренко (К) - Сергієвський - Градович, Геворкян - Каліничев - Кобильник, Говорушко - Ковальов - Сірченко.

Гості з перших хвилин заволоділи ініціативою й почали обстріл воріт Полгородника із різних дистанцій. І на початку восьмої хвилини домоглися успіху. Столяренко, підставивши ключку під кидок Тарана, відкрив рахунок у матчі. Через дві хвилини Мальцев відправив шайбу в порожні ворота, зігравши на добиванні. За 30 секунд до кінця першого періоду Семенов кидком у верхній кут зробив рахунок 0:3.

У середині другого періоду господарі відіграли одну шайбу - на 31-й хвилині відзначився Удовіченко. Але голи Кобильника і Столяренка на 34-й і 35-й хвилинах остудили запал «Білого Барса». Після п'ятої шайби, Полгородника замінив Сушак. Але і він не довго залишався «сухим». На 37-хвилині Жвачкин прошив голкіпера потужним кидком.

На 42-й хвилині Кобильник оформив дубль і зробив рахунок у матчі 1:7. Через три хвилини Гриценко закинув восьму шайбу. На 50-й хвилині Качан злегка скоротив різницю в рахунку. Однак на 57-й хвилині Мальцев проштовхнув шайбу у ворота «Білого Барса й поставив крапку в грі. «Краматорськ» здобув впевнену перемогу, закинувши в кожному з періодів по три шайби.

• «Сокіл» — «Рулав Одд» 4:3 (1:1; 2:1; 1:1);

• «Білий Барс» — «Краматорськ» 2:9 (0:3; 1:3; 1:3).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 19 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах одинадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги й баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.